Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar

Kadınlar erkeklerden neler bekler, kadınlar erkelerde ne arar, kadınların erkeklerde dikkat etmeleri gereken şeyler nelerdir? İnsanlar üzerinde genelleme yapılması pek doğru değildir. Çünkü her insanın kendisine ait bir dünyası vardır ve beklentileri de buna göre farklıklar gösterir. Ancak kadınların genelinin beklentileri bazı ortak noktalarda kesişmektedir. Biz bu makalemizde bu ortak noktalara değineceğiz. Bir kadının bir erkekten etkilenmesi ve benimsemesi için önemli gördüğü bazı noktalar şu şekildedir.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Zeka: bir insanın düşünme, akıl yürütme, objektif gerçekleri algılama, yargılama ve sonuç çıkarma yeteneklerine denir. Her insan zeki insanı sever. Kadınların erkeklerde görmek istediği en önemli şeylerden bir tanesi zekadır. Karşılaşılan sorunları hızlı bir şekilde çözebilen ve sorun çıkartmayan erkekler kadınların gözdesi olmayı kısa sürede başarırlar.

Kuvvetli Hisler: Duygu, sezgi olarak da anlatabileceğimiz türden bir erkek bulmak biraz zor olsa gerek, ne kadar duyguları kuvvetli olsa da hiçbir zaman bir kadınınki kadar olmasını beklemeyin. Erkekler kadınlara göre çok daha sert ve kaba görünürler ancak bu görüntünün altında ince bir ruha sahip olan bir erkeğin karşısında tüm kadınlar etkileniyor. Önemli günleri aklında tutabilen sürprizler yapan erkek her zaman avantajlıdır.

Bakımlı Olmak: Kendine bakmak özen göstermek oldukça önemlidir. Çünkü kadınlar bunu kendine ve karşısındakine saygı olarak düşünür. Uyumlu kıyafetler, temizlik, temiz kokular ve tıraşı ve saçları kadınları etkilemektedir.

Ahlak: Bir toplum içinde kişilerin uymak zorunda oldukları davranış biçimleri ve kurallarına ahlak adı verilir. Bu şu anlama geliyor çoğu kadın nerede nasıl davranması gerektiğini bilen bir erkek ister. Kadınlar ağzı bozuk çocuksu hareketler içerisinde olan birini istemez. Ekonomik durumunu ayarlayabilen, düzeyli ve dürüst bir adamsanız avantajlısınızdır.

Güvenilirlik: Kadınların genel bir düşüncesi vardır erkeklere asla güven olmaz diye ancak güvenini kazanan erkeğe de tam anlamı ile teslim olurlar. Kişilikleri tam anlamı ile oturmuş olan erkekler genelde bunu başarabilen kişilerdir. Bunun yanı sıra güvenilir erkekler eşlerine sadık kalmaları halinde diğer kadınlar tarafından çekici bulunurlar.

Nezaket: Başkalarına karşı saygılı ve incelikle hareket eden erkekler kadınlara karşı her zaman etkileyicidir. Özellikle erkeklerin kadınlara karşı düşünceli olmaları oldukça etkileyici bir davranıştır. Kadınları rencide eden, ezmeye çalışan ve kaba davranan erkeklerin işi bir hayli zor. Bu durum bazen terste tepebiliyor. Ancak geneli için söyleyemeyiz.Sponsorlu Bağlantılar

"Kadınlar Erkeklerde Hangi Özellikleri Arar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,