Joy FM Canlı Dinle Online Radyo

Radyo DJ’leri Ekim Baykara Adı ile bütünleşen yılların tecrübeli haberci ve programcısı Ekim Baykara 13 Ekim’den itibaren hafta içi her sabah saat 06:00-10:00 arası Morning Joy ile 100,6 ’de. Morning Joy’da hem kültür sanat haberleri alacaksınız hem de ’in birbirinden seçkin müziklerile keyiflenmeye devam edeceksiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Yücel Bulut 1993 yazında bir arkaşının ilginç ve bir o kadar da cazip teklifi hayatının fırsatını getiriyor ve hayallerinin kapısını açıyordu. Açılan özel bir radyoda çalışan arkadaşı müzik bilgisi ve ilgisi nedeniyle ona program yapması için teklif getirmesiyle radyoculuk serüveni başlıyordu. 2000 yılında İzmir’den İstanbul’a geldi bu serüvenin devaminda…Star radyolarından Metro Fm’de aynı yıl çalışmaya başladı. İtalyanca ve Fransızca şarkılara olan özel ilgisiyle ‘de haftasonları program yapmaya başladı.

Yücel hergün 10:00-14:00 arası yedi tepeli şehir İstanbul ‘un  ve dünyanın kültür & sanat haberlerini ve Joy FM’in seçkin şarkılarını sihirli kutudan ulaştırmaya devam ediyor.

Sem Flores

90 ların ortasında Radio Blue ile radyoculuğa basladım.Ardından Rock Fm ve artık Joy Fm deyim. Müziğin hayatın ayrılmaz bir parçası olduğunu düşünüyorum, bir nevi terapi. Hafta içi hergün İstanbulda akşam trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde 18:00-22:00 arası Easy Drive Home’da size eşlik ediyorum.

Bilge Kocaefe

Radyoculuğa başladığı ilk yıllarda çevresindekiler tarafından geçici bir heves olarak görülen macerası 15 yıl sürdü. Mikrofon başından insanlara ulaşmayı ve sohbet etmeyi sevdiğini anladığında ve işin içinde müzik de olunca radyoculuğu bırakamayacağını anladı. Yaptıklarına seslendirmeyi, yazmayı ve resim yapmayı da ekledi ama mikrofondan uzak kalmadı. Türkiye’nin en önemli radyolarında çalıştıktan sonra ’in sloganı ile örtüşen hayat görüşü onun ’e katılmasının en büyük nedeni. Yaşamın büyüsünü keşfetmek için tempoyu biraz düşürmek gerekli… Hafta içi her gün 14:00-18:00 arası, Cumartesi 12:00-15:00, Pazar 12:00-16:00 saatlerinde iyi müzikle günü keyfe dönüştürmek için Joy FM’de.

100.6 Joy FM İstanbul Frekansı

Joy FM Winamp’dan Dinlemek İçin TIKLAYINIZ

http://joyfm.karnaval.com/Karnaval/Player.aspxSponsorlu Bağlantılar

"Joy FM Canlı Dinle Online Radyo" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,