İnternette Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri

Eskiden internette tanışılan bir erkekle evlenilir mi diye düşünürken günümüzde bir çok evliliğin temelini artık internet oluşturmaktadır. Ancak internette her karakterden erkek bulunduğu için seçici olurken sorularınıza verdiği yanıtlardan yada konuşmalarından karşınızdaki kişinin ruh halini veya nasıl bir kişilik olduğunun analizini yapabilirsiniz. Özellikle uzun soluklu ilişki istiyorsanız uzak durmanız gereken erkeklerden bahis edeceğiz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette Uzak Durmanız Gereken Erkek Tipleri

Sürekli Meşgul Olan Tipler

Özelikle sürekli çalışan hatta internette dahi online olduğu dönemlerde kimsenin onu rahatsız etmesini istemiyorsa ve sizin attığınız mesajlara bile cevap vermiyorsa bu durumda biraz düşünmelisiniz. Daha sonra size meşgul olduğunu veya ufak bir açıklama yapıp durumu kurtarmıyorsa böyle bir tipten size hayır gelmeyecektir.

Boşanma Arifesinde Olan Tipler

Boşanmak üzere yada sevilisinden ayrılmak üzere olan bir erkekten mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Bunu anlamanın yollarından biri profilinde fotoğraf bulunmaması yada fotoğrafın tanınmayacak kadar kötü olması diyebiliriz. Bu tip sorunu olan bir erkeğin ruh hali zaten düzgün değildir. Sizinle uzun soluklu geleceği olan bir ilişki kurması oldukça zor, mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Mükemmel kadını arayanlar

İnternet ortamında oluşturulan profil erkekler hakkında çok fazla bilgi verebilir. Bir kadında aradığı özellikler arasında 90 – 60 – 90 ölçüler, 175cm boy, uzun bacaklar, sarışın, esmer, kumral gibi oldukça spesifik dış görünüş özellikleri belirten ve kişilik özellikleriyle ilgili hiçbir detay paylaşmayan bir profile sahip erkeklerin de genellikle istedikleri şey, bir ya da birkaç geceyi beraber geçirebilecekleri bir kadındır.

Çok Aceleci Davranan Tipler

Tanıştığınızda hemen konuya giren ve internetin ya da chat odaları ve araçlarının olanaklarını kullanarak size sanal güller, göz kırpmaları, gülücükler, kalpler yollayan erkeklerden de bir adım uzaklaşmak mantıklı olacaktır. Bir düşünelim, gerçek hayatta nasıl yeni tanıştığınız bir erkek size bir saat ya da bir gün içerisinde aşk sözcükleri fısıldamaz, çiçekler göndermezse (çünkü size ilk görüşte âşık olsa bile bu mantıksız ve aşırıdır), sanal âlemde tanıştığınız bir kişinin de bu gibi davranışlarda bulunması mantıksızdır.
Genellikle bu gibi erkeklerin tek amacı; karşılarındaki kadını bir an önce etkileyip, yatağa atmaktır. Gerçek bir sevgili arayan biri için kaçınılması gereken tiplerin başında gelirler.

Çok Şirin Fotoğraflar Paylaşanlar

Erkeklerin çoğu kadınların evcil hayvanlardan etkilendiğini bilir ve bu sevimli canlılarla onların sempatisini kazanmanın kolay olacağını çoktan öğrenmiştir. Bu yüzden internete kedi ya da köpekleri ile fotoğraflarını koyan erkeklerin de bu numarayı bilme ve bunu sadece kadınları etkilemek için kullanma ihtimalleri oldukça yüksek.Sponsorlu Bağlantılar

"İnternette Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,