İnsanlar Neden Boşanır

Dünyadaki trendine ülkemizde katılmış durumda. oranı her geçen yıl artmakta ve evlenme yaşı giderek daha da yukarılara çıkmaktadır. Evli çiftler farkında bile varmadan çok mutluyken bir anda kendilerini ayrılığın göbeğinde buluyorlar. Peki ama neden? Bir sürü insan çok mutluyken ilişkisinin nasıl olup da kötü bir gidişata gittiğine anlam veremez. Kötü giden ilişki zamanla kendisini tüketir ve toparlamak çokta kolay olmaz bunun sonucu boşanmalar gelir. Boşanan çiftler üzerinde yapılan bir ankete göre çiftlerin ayrılmasının nedenleri ortaya çıktı. Bu sonuçlara göre ilişkilerdeki sorun olarak bile görmediğiniz şeyleri tekrar sorgulayabilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Boşanmaların % 41.8’i evliliklerin ilk 5 yılı içinde, % 22.5’i ise 16 yıl ve daha fazla süre evli olan çiftlerde gerçekleşmiştir.

Aşk bitti (% 39.7)
Aldattı (% 36.6)
Yalan söyledi ve ona bir daha güvenemedim (% 29.3)
Sürekli kavga ediyoruz ve artık beraber olamayacağımızı fark ettik (% 29.1)
Romantik şeyler yapmaktan vazgeçti (% 21.8)
Bekar olmayı ve gece dışarı çıkmayı özledim (% 21.4)
Kariyeri konusunda hırslı değildi (% 20.6)
Arkadaşlarım ve ailemle uyum sağlayamadı (% 18.9)
Cinsel ilişkimiz kötüydü (% 15.7)

Yapılan bu araştırmaların sonucuna göre kadınların kendilerine evlenme teklif etmekte geciken erkekleri terk ettiğini ortaya koydu. Boşanmaların ve ayrılıkların diğer bir etkeni ise erkeklerin aşırı p-.-r-n-o izleme eğilimi, annelerinin sözünden çıkamamaları sevgililerinin en yakın arkadaşları ile aşırı samimi olmaları da ayrılık sebebidir.Sponsorlu Bağlantılar

"İnsanlar Neden Boşanır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,