İlk Buluşmada Akılda Kalmak İçin Neler Yapmalı Kadınlar

Kadınlar ilk randevularında erkeklerin aklında kalıcı olabilmesi için buluşmada geçirdiğiniz süreyi iyi değerlendirmelidir. Kadınlar akılda kalıcı olabilmek için neler yapmalı, nasıl giyinmeli ve nelerden konuşmalı? Kadınların akılda kalması bir erkeğin kadının aklında kalmasından daha kolaydır. Çünkü zaten erkek bir adım geride başlar. Seçici olan kadındır ama erkek karşısındaki kadını etkilemek için çabalarken, kadın kendini dünyanın merkezinde ortamın prensesi gibi davranmamalıdır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Kadınlar yine aynı şekilde kendi kimliğini doğru şekilde ortaya koymalıdır. Aşk yarasından bahis edilmemelidir. Kadın karşısındaki insanı ya ben işte daha önce bir erkekle bir buçuk yıl 2 yıl çıktım sonra işte beni aldattı gitti bu yüzden erkeklere güvenmiyorum gibi bu işin içersin de olmayacak cümlelerden kaçınılmalıdır.

Kadının erkeğin aklında kalabilmesi için silahları erkeğe göre çok daha fazladır. Bu silahlar onun görünüşünden tutun konuşma tarzına kadardır. Mesela ellerinden tutunca dış görünüş için söylüyorum dilin tarzına kadar herşey erkeği baştan çıkarmak için bir silahtır. Akılda kalıcı olmak yer etmek için bu silahları daha ilk randevuda tamamını atarsanız daha sonra tüketip kalırsınız. Oysaki o bir süreçtir ve erkeğin aklına girmek çok kolaydır. Aklına girersiiz fakat mesele kalbine girmektir. O zorlu bir süreçtir. erkek hedef odaklı düşünür, hedef kadını elde etmek ise onun için çabalar kadında elde edilmek istese zaten problem ortadan kalkmıştır ama hedef uzun süreli ilişkiyse erkeğin kalbine girmek gerekir ve sabır gerektirir.Sponsorlu Bağlantılar

"İlk Buluşmada Akılda Kalmak İçin Neler Yapmalı Kadınlar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,