İlk Buluşmada Akılda Kalmak İçin Neler Yapmalı Erkekler

İlk kez randevulaştığınız bir kızın aklında kalıcı olabilmeniz için onunla geçirdiğiniz zamanı iyi değerlendirmelisiniz. Peki ne yapmalı, nasıl giyinmeli ve nelerden konuşmalısınız? Erkeğin kendine güvenen biri olduğunu karşısındakini hissettirmesi akılda kalmak için giyim kuşam ve görünüş çok önemlidir. Burada iddialı giyinmek ilk seferde terste tepebilir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek bunu ilk aşamada yapmasa bile ikinci aşamada mutlaka kendine güvenen bir erkek olduğunu hissettirmelidir. Ona da senin için çok önemli olduğunu hissettirmek gerekiyor.
Boş konuşmuyor konuşacağı konuları dikkatli seçerek özellikle nazik olarak karşındaki insanla eğlenceli bir erkek sen o şekilde ciddi bir erkek sen de onun aklında kalabilirsin.

Ben bunu hiç sevmem diye davranıp arkasından hiç kimsenin görmeyeceği saçma sapan bir espri yaparsan, kendinizi anlatmak için olduğumuz çok farklı görünmek hatalı bir davranıştır. Bu durum mutlaka ortaya çıkar ve elbette onun hoşuna gitmek adına her şeye evet, bence de, evet bende seninle aynı fikirdeyim gibi davrandığınız zaman aykırılıkları ortaya çıkartamazsınız. Ne zaman insan kendinde olmayan şeyleri ortaya çıkartırsa bu artıdır. Çünkü aşkın formülü kime aşık olursun niye âşık olursun sorusunun cevabıdır. O yüzden siz karşınızdaki insanın aklında ve kalbinde kalmak istiyorsanız tabii ki o insanla konuşurken nezaket elden bırakmayacaksın hayatınızla ilgili gerçekler anlatmaktan çekinmeyin ve tabiki ona hissettirin.Sponsorlu Bağlantılar

"İlk Buluşmada Akılda Kalmak İçin Neler Yapmalı Erkekler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,