İlişkisi Olan Biri için Facebook Nasıl Kullanılır

İlişkide Facebook’un önemi, Kız arkadaşı olanlar için Facebook kullanımı, Erkek arkadaşı olan biri için Facebook kullanma rehberi. Eğer bir ilişkiniz var ise dikkat etmeniz gereken hususlar içerisine sosyal medyada giriyor. Ülkemizde en çok kullanılan sosyal ağ sitesi olan Facebook bir çok ilişkinin başlamasına aracı olduğu gibi bir çok ilişkinin son bulmasına da neden oluyor. Tam her şey yolunda giderken Facebook hesabınızdaki basit bir unsurdan ilişkinizin bir anda tepetaklak olmasını istemiyorsanız işte siz bazı altın öneriler.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

İlişkisi olanlar için Facebook Önerileri

Facebook’taki en çok tartışma çıkartan konu ise hesabınızdaki ilişki durumunu belirten ibaredir. Bizim size tavsiyemiz ilişki durumunu sevgilinizle konuşup öyle değişiklik yapmanızdır. İlişkiniz olduğunu insanlara duyurmadan önce bu konuyu konuşmalısınız.

Eski arkadaşlarınızla olan yazışmaları yeni kız arkadaşınızdan saklamak için çaba sarf etmemelisiniz. Eğer çevirimiçi olarak sohbet ediyorsanız bunu birlikte olduğunuz kişi de görecektir. Engellediğinizi düşünerek rahat olabilirsiniz ancak unutmayın ki eşiniz sizi farklı bir hesaptan kontrol edebilir.

Eğer ilişkiniz çok fazla ilerlemediyse karşınızdakinin çevresindekilerle arkadaş olmayınız. Bu samimi bir hareket değildir.

Gerçekte aşık olabilirsiniz ancak bunu sürekli olarak dillendirip yazmanız hoş karşılanmayabilir. Facebook üzerinden rencide edici tartışmalara katılmak kesinlikle yapmamanız gerekenler arasında.

Sevgilinizin hoşlanmadığı birisi ile arkadaş olmamaya çalışın, çünkü onun paylaşımlarına yaptığınız beğeni ve yorumlar aranızı açabilir.

Eski fotoğraflarınızı hesabınızda tutmayınız. Özellikle eski arkadaşınızla olan fotoğraf oldukça can sıkıcıdır.

İlişki durumunu değiştirmemek çeşitli yorumlara neden olabilir ancak bu sizinle alakalı olmayabilir. Özel hayatın gizliliği ve saygı duyulmasını istediği için bunu yapabiliyor olabilir.

Yaptığınız her aktiviteyi paylaşamamaya çalışın bazı şeyler size özel kalmalı.

Hani fotoğrafları paylaşacağınıza dikkat etmelisiniz unutmayın ki sizin bir birlikteliğiniz var ve ona karşı bazı sorumluluklarınız var.Sponsorlu Bağlantılar

"İlişkisi Olan Biri için Facebook Nasıl Kullanılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,