Huysuzla Dans Yarışmasına Nasıl Katılırım

Tüm Türkiye’nin büyük ilgiyle izlediği,izleyiciyi ekrana bağlayan sanat ve şov dünyamıza yeni kattığı dansçılarla en çok tanınan ve dans endüstrisi var oluşunda en çok katkıyı sağlayan program ‘Dans Eder misin?’ Show TV ekran Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

larında yeniden milyonlarla buluşuyor!

Programın sunuculuğunu ’in olarak tanınan Seyfi Dursunoğlu’nun gerçekleştireceği bu televizyon şovunda dans eğlence kahkaha heyecan eksik olmayacağı tahmin ediliyor. Türkiye’nin birçok ilinde elemeler yapılara birçok dansçı keşfedilecek.

Antalya, Ankara, İzmir, İstanbul ve Almanya’da yapılacak olan elemeler sonucunda, finalist olmayı başaran, 12 bayan 12 erkek toplam 24 dansçı, hafta boyunca çalışacakları danslarını, canlı yayında tüm Türkiye ve jüri önünde sergileyecekler.

Gecenin en başarısız olan 3 çifti jüri tarafından tespit edildikten sonra;
6 yarışmacı kendi “solo performanslarını” sergileyecek ve en az mesaj (sms) oyunu alan bir bayan ve bir erkek yarışmacı programa veda edecek.

Birbirinden enterasan hayat hikayeleri ve göz kamaştıran koreografilerle hazırlanmış dans şovlarıyla dolu bir gece Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.

Elemelerin yapılacağı iller;

13 Haziran Antalya Cam Piramit Meltem Salonu

14 Haziran Ankara Kent Park AVM Tab Sanat Akademisi

15 Haziran İzmir Ege Palas

17 Haziran Almanya İdeal Event Center/ Berlin

18 Haziran İstanbul Taksim Green Park Otel

Yarışmanın yapılacağı yerde dolduracağınız başvuru formunu sorumlululara iletmeniz yeterlidir.

Dikkat Başvurulara gelirken yanınızda dans edeceğiniz müziği de kaset veya cd olarak getirmeniz gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"Huysuzla Dans Yarışmasına Nasıl Katılırım" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , ,