HTC One Serisi’ni Duyurdu

akıllı cep telefonu piyasasındaki pazar payını artırmak için yeni girişimlerde bulundu. çıkardığı X, HTC , HTC S ve modelleri ile piyasada zaten oldukça etkili olan HTC bu yeni modellerle bir hayli rağbet göreceğe benziyor. HTC One serisi tasarımı ile dikkat çekerken, yüksek kalitede kamerası ve gerçek ses deneyimi ile kullanıcıların cezp edecek, HTC One serisi akıllı cep telefonlarında Android 4.0 işletim sistemi HTC Sense 4 arayüzü kullanılmış.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


, ImageSense sayesinde geleneksel dijital kameralar ile lens, sensor, yazılımlarında, yeni geliştirdiği özellikler sayesinde One ile yakalamak istediğiniz önemli anların fotoğrafını çekme süresini büyük ölçüde kısalıyor. Sadece 0,7 saniyede fotoğraf çekebiliyorsunuz. Bu özellik dijital fotoğraf makinelerinde bile kapışabilecek bir süre diyebiliriz. Ayrıca otomatik odaklanma özelliği sayesinde deklanşör düğmesine bastıktan sadece 0,2 saniye sonra peş peşe fotoğraf çekebilirsiniz.

HTC One X akıllı cep telefonu gövdesi polikarbondan yapılmıştır. Bu madde hem hafif hem de dayanıklıdır. HTC One, net grafikler, daha hızlı uygulamalar ve daha uzun pil ömrü vaat ediyor. 1.5GHz hızında Super 4-PLUS-1 dört çekirdekli işlemciye ve yüksek performanslı 12-Çekirdek NVIDIA GPU’ya sahiptir. HTC One X’in 4.7 inç boyutunda 720p HD ekrana sahiptir. HTC One X, 3G, 4G LTE, Wi-Fi bağlantılarını desteklemektedir.

HTC One

HTC One XL akıllı cep telefonu 134.4 x 69.9 x 9.3 mm boyutlarında ve sadece 130gram ağırlığında, 4.7 inc ekran boyutu ve 32 GB dahili depolamanın yanı sıra 1GB RAM bellek vaat ediyor. HTC One XL 8MP çözünürlüklü LED flaşlı ve 1080p@30fps video kaydı yapabilen kamerası bulunuyor. 1.5 GHz hızında çift çekirdekli işlemci ve bir çok bağlantı desteği ile internet keyfi yapabilirsiniz.

HTC One S

HTC One S, 4.3 inç boyutunda ekrana sahip 1.5GHz hızında Qualcomm Snapdragon S4 işlemci, yenilikçi tek parça metal gövde tasarıma sahip cihaz sadece 7.9 mm’lik bir kalınlığa sahip bu HTC One S’i, HTC’nin şu ana kadar ürettiği en ince telefon yapmaktadır. HTC One S, cep telefonu gelişmelerinde yeni bir çığır açan iki yeni yüzeyle öne çıkmaktadır. Bunlardan ilki, aslında uydu alıcılarında kullanılmak üzere geliştirilen mikro ark oksitlenme (MAO) işleminin bir sonucu olan, ultra-mat siyah Seramik Metal yüzeydir. Anotlanmış alüminyumdan dört kat daha sert olan seramik, alüminyum tek parça gövdeyi oldukça sıkı kristal yapıya dönüştürür ve HTC One S’in zamanla daha harika gözükmesini sağlar. İkinci yüzey özelliği ise, anotlamayı bir ileri seviyeye götürmek üzere patenti alınmış işlemin sonucu olan, yüzey görünümünü aydınlıktan karanlığa doğru değiştiren, HTC One S’in muhteşem ve sofistike görünmesini sağlayan yüzey görünümüdür.

HTC One V göze çarpan üst düzey tasarımı akıllı telefona taşır ve muhteşem bir kamera ve gerçek ses deneyimi sunar. HTC One V’de ONE serileri gibi alüminyum tek parça gövde tasarımdan oluşmaktadır. HTC One V akıllı cep telefonu 120.3 x 59.7 x 9.2 mm boyutlarında ve 115grtam ağırlığına sahip, cihazda 4GB dahili depolama alanının yanı sıra 32GB kadar microSD kart desteği sunuyor. cihazda 512MB RAM bellek sunuyor. 1GHz hızında işlemcisi bulunan cihazda Android işletim sistemi bulunuyor.Sponsorlu Bağlantılar

"HTC One Serisi’ni Duyurdu" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,