Hangi ADSL Tarifesini Tercih Etmeli

bağlantı paketlerinden birini seçerken hangisini seçeceğiniz konusunda bir bilgi sahibi değilseniz bu makale size göre, servis sağlayıcılar arasında geçiş sistemi kolaylaşırken, tüketicilerin de sonradan pişman olmaması için bazı konulara dikkat etmesi gerekiyor. Zira ’ini taşımak isteyen tüketici bu işlemi yılda en fazla 4 kez, 90 gün içinde de en fazla 1 kez yapabilecek. Çok sayıda servis sağlayıcı ve onlarca tarifenin bulunduğu pazarında tüketicinin en doğru kararı alabilmesi ise hiç de o kadar kolay değil.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


BTK verilerine göre, Türkiye’de 6,5 milyona yakın abonesinin %44’ü 1 Mbit ve altında veri indirme hızına sahip. 8 Mbit’in altındaki aboneliklerin oranı ise %48. Oysa pazarında şu an en avantajlı fiyatların 8 Mbit kotalı ve kotasız tarifelerde bulunduğunu belirten Enuygun.com Başanalisti Betül Sungurlu, tüketicilerin paradan ve zamandan tasarruf etmesi için öncelikle bu konudaki farkındalığın artırılması gerektiğine dikkat çekiyor.

Operatörlerin çoğu çıplak tarifelerinin yanında bazı hediyeler sunarak çeşitli kampanyalar yapıyor. Ücretsiz modem, bedava konuşma dakikaları bunlar arasında sayılabilir. ADSL taşıma uygulaması ile birlikte daha farklı promosyonlar da gündeme gelebilir. ADSL taşımadan önce fiyat karşılaştırmaya bunları da dahil etmekte fayda var.Sponsorlu Bağlantılar

"Hangi ADSL Tarifesini Tercih Etmeli" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , ,