Google Adsense İnternet Reklamcılığı Nedir

dünyanın en güvenilir ve ülkemizde en çok kullanılan bir reklam ağıdır. Günümüzde internet artık Televizyon, gazete, radyo, müzik çalar ve daha pek çok teknoloji cihazın yerini almış durumda. İnternet yalnızca bilgi paylaşımının yapıldığı yer değil aynı zamanda eğlence ve en önemlisi de ticaretin yapıldığı alandır. E-Ticaret her yıl giderek daha çok artmakta ve her şey internet üzerinden satılabilmektedir. Açmış olduğunuz bir E-Ticaret sitesini duyurmak için reklama ihtiyacınız olacaktır bunu da çok daha düşük maliyetlere ile yapmanız mümkün.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Adsense reklam verenlerle değil reklam yayıncılığı yapanlarla ilgilenir. Google reklam verenler için Adwors bölümünü kurmuştur. İnternetten alışveriş ve reklam konusunda yapılan bir ankette Türk halkının %85’lik bir bölümü güvenirliğe önem verdiği sonucu ortaya çıkmıştır.

Neden Kullanmalı

Google Adsense güvenirliği en yüksek olan reklam ağıdır. Çok geniş bir mühendis kadrosuna sahip olan Google Adsense yayıncıların kaliteli içerik üretmelerini sağlar ve reklam verenleri doğru içerik ile buluşturur. Google Adsense politikaları kesin bir şekilde uygular ve bir bölümde şöyle der:

Google reklamlarını gösteren siteler, kullanıcıların kolay gezinebileceği nitelikte olmalıdır. Siteler, kullanıcı tercihlerini değiştiremez, kullanıcıları istenmeyen web sitelerine yönlendiremez, indirme başlatamaz, kötü amaçlı yazılımlar bulunduramaz veya sitede gezinmeyi engelleyen pop-up’lar ya da arkada açılır pencereler içeremez.Sponsorlu Bağlantılar

"Google Adsense İnternet Reklamcılığı Nedir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,