Göbek Eritme Yolları

Göbek sorunu ülkemizde bir çok kişinin sıkıntılarından bir tanesi. Özellikle kış aylarında yenilen yağlı ve kalorisi yüksek besinler nedeni ile alınan kilolar yaza kadar mutlaka verilmelidir. Kişi görünümü dışında önce sağlığını düşünmeli ve ideal kilosunu korumalıdır. Yağlanma kişiye göre değişmektedir. Bazı kişilerde basen ve kalça kısmında fazla yağlanma görülürken bazı kişilerde ise göbekte olmaktadır. Göbek yağlarını eritmek ise bacak ve basenlere göre çok daha zordur. Şimdi sizlere göbek yağlarını eritmekle ilgili bazı tavsiyelerde bulunacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Düzenli egzersizi bırakmamalısınız. Karın kasları düzenli egzersiz yapıldığında çabuk oluşur, egzersiz bırakıldığında ise çabuk kaybolur. Yürüyüş sırasında attığınız üç adımda nefes alın ve karnınızı gerginleştirin. Daha sonraki diğer üç adımda nefes verin ve kaslarınızı serbest bırakın. Aynı hareketi sonraki adımlarınızda da tekrarlayın. Başlangıçta kendinizi buna konsantre etmeniz gerekse de bir süre sonra otomatik olarak yapabileceğinizi fark edeceksiniz. Her gün düzenli olarak mutlaka yürüyüş yapmalısınız.

Tükettiğiniz besinlere dikkat etmelisiniz. Kalorisi düşük yemekler yemeye özel gösterin ve olabildiğince otçul beslenmeye çalışın. Kafanız göre diyet uygulamayın, yağlardan kurtulmak isterken sağlığınızdan olmak istemezsiniz. Bol sıvı tüketmelisiniz. Vücudun su kaybetmesi kilo verdiğiniz anlamına gelmez bu yüzden su içmeyi ihmal etmeyin. Tatlı, yağlı gibi gıdaların tüketirken dikkatli olun kendinize sınırlama getirin. Burada dikkat etmeniz gereken bir husus ise yemenize dikkat ederken egzersizi boşlamamalısınız. Yalnızca iyi beslenme yada yalnızca egzersiz tek başına yeterli olmayabilir.Sponsorlu Bağlantılar

"Göbek Eritme Yolları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,