Fotoğraflarınızı Pürüzsüz Hale Nasıl Getirirsiniz

Kimi zaman fotoğraflarda çıkan kırmızı göz kimi zamansa yüzümüzdeki bir leke veya sivilce nedeniyle fotoğraf çekinmeyiz veya çektiğimiz fotoğraflarda kötü bir görünüm oluşur. Özellikle profilden çekilmiş fotoğrafların internette paylaşım sitelerinde paylaşacakları fotoğrafların kalitesine de artık önem veriliyor. Fotoğrafların bazılarında kırmızı göz problemi ve fotoğrafta bulunan renklerin solgun ya da açık olması gibi problemler bulunuyor. Bu sorununuzu online olarak hiçbir programa ihtiyaç duymadan giderebilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Hiçbir üyelik istemeyen üye kayıt olmadan kullanabileceğiniz site online olarak fotoğraflarda bulunan bu tür problemleri ortadan hızlı bir şekilde kaldırmanıza imkan sunuyor.

“Herkes mükemmeldir” sloganıyla yayın başlayan PicTreat adlı online servis fotoğrafınıza kırmızı göz düzeltme, sivilce gibi lekeleri yok etme ve renk düzeltme işlemlerini uygulayarak fotoğrafınızı size geri veriyor.

İlk olarak PicTreat adresine tıklıyorsunuz. “Get an INSTANT PicTreat CLICK HERE” tıklıyorsunuz karşınıza “Upload from your computer” yani resmi yüklemeniz için bir pencere çıkıyor Gözat sekmesine tıklayıp fotoğrafı seçiyorsunuz upload düğmesine bastığınız an bir dakika içerisinde fotoğrafınızın temiz görüntüsünü ve orjinal görüntüsünü karşınızda bulacaksınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Fotoğraflarınızı Pürüzsüz Hale Nasıl Getirirsiniz" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,