Facebookta Sizi Silenleri Öğrenme

kullanıcı sayısı gün geçtikçe artıyor arkadaşının arkadaşlarını ekleyerek eski arkadaşlarınıza ulaşabileceğiniz bir sosyal platform ancak davetiye gönderdiğiniz arkadaşınızın davetiyesini ret ettiği veya daha önce arkadaş olarak eklemiş daha sonra silen arkadaşlarınızdan haberdar olamıyorsunuz ancak bu yöntemle deaktif eden veya silen arkadaşlarınızı öğrenebilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Bunu yapabilmeniz için tarayıcısını sisteminize yüklemeniz gerekiyor. Yüklü değilse bu adrese giderek yükleyebilirsiniz. http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/

Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcımıza Grease Monkey adlı eklentiyi kuruyorsunuz. Bu linke tıklayarak https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748 sayfada karşınıza “Add to Firefox” çıkıyor tıklıyor ve ekliyorsunuz. Ekleme olduktan sonra Mozilla Firefox web tarayıcısını baştan başlatıyoruz.

Firefox başladıktan sonra son adımda http://tinyurl.com/silenbul adresine giriyoruz. Install dedikten sonra bir kaç saniye bekleyerek Kur diyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefox tekrar açıp kapatıldıktan sonra Silenler adında yeni bir sekmede silen kişiler gözükecektir.

Fakat bu yol ile kurulumdan önce sizi silen kişiler gözükmeyecektir , kurulum yapıldıktan sonra silen kişiler gözükecektir. Ve bu eklentiyi kurduğunuz bilgisayar üzerinden çalıştırmanız gereklidir. Başka bilgisayarlarda oturum açtığınızda aynı sekme gelmeyecektir.

Bu işlemleri yaparken tamamen firefox ile yapıyorsunuz. Bir sayesinde daha kullanışlı hale getirmiş olacaksınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Facebookta Sizi Silenleri Öğrenme" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , ,