Facebookta Sesli Sohbet Nasıl Yapılır

Facebook sürekli yenilenen ara yüzü yeni uygulamalar derken yepyeni bir özellik daha kattı artık Facebook ile yapmak mümkün facebook’da sesli yapmak istiyorsanız ilk önce sesli uygulamasını aktif yapmanız gerekiyor işte diğer adımlar…
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikli olarak Sesli Sohbet Uygulama Sayfasına giderek profiliniz için “İzin Ver” işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Uygulamanın profiliniz içeriğine izin vermesini sağlayıp profilinizin sol tarafında gözükmesine izin vererek Facebbok’da arama Yapma işleminin uygulamasını profilinze yüklemiş oluyorsunuz.

“Facebook’da Sesli İletişim Uygulamasını kullanmaya hazır mısınız?” şeklinde karşınıza bir soru çıkacak

Bundan sonraki adım ise bu uygulamanın yüklü olduğu başka bir kullanıcının profil sayfasına giderek sizin atayacağınız 100003xxxx numaraları tuşlayarak karşınızdaki de kabul ederse anında sesli olarak iletişim kurmanız mümkün oluyor..

Bu uygulamada facebook gizliliğe önem vermektedir. Bu uygulama sayesinde kimseye kendi telefon numaranızı vermek durumunda kalmadan ve istediğiniz an istediğiniz numarayı kendiniz belirleyerek yapabileceksiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"Facebookta Sesli Sohbet Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , ,