Evli Çiftler Neden Kilo Alıyor

Evlenince neden kilo alınır? Evli çiftler ne işin kilo alıyor? Bekarken zayıf olan kişiler evlenince neden kilo alıyorlar? Bu sorularınıza makalemizde cevap vereceğiz. Bekar yaşamla evli yaşam arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Evlenmeyle beraber yaşam tarzınız bir anda değişiyor. Daha düzenli bir yaşamınız oluyor ve hayatınızdaki bir takım standartlara daha yenileri ekleniyor ve bazılarını kaybediyorsunuz. Bunlardan en önemlisi ise düzensiz olan beslenme alışkanlığınız bir anda değişiklik gösterir.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Artık ailenin çocuğu olmaktan çıkıp ailenin temel taşını oluşturan Anne veya Baba adayı olursunuz ve yemekler kendi isteğinize göre hazırlanır. Sevmediğiniz yemekler neredeyse hiç olmaz. Akrabalar arası davetler vs. yeme alışkanlığınızı değiştiren faktörlerdendir.

Bunun yanı sıra bekar hayatından evliliğe geçtikten sonra düzenli bir cinsel hayatınızda olacağı için yemek yeme alışkanlığınızı değiştiren önemli bir faktördür. Özellikle bayanlar hamilelik sürecinde bozulan yemek yeme alışkanlığını tekrardan düzeltmesi bir hali uzun zaman almaktadır. Çünkü çocuk doğduktan sonra çocuğu emzirmek ve süt yapıcı besinler tüketmesi gerektiğinden bayanların bu süreçte işleri erkeklere göre çok daha zordur.Sponsorlu Bağlantılar

"Evli Çiftler Neden Kilo Alıyor" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,