Eski Sevgiliye Neden Dönülmemeli

Sevgili, sevilen ve âşık olunan kişidir. Ancak gün gelir ki insanlar sevgileri yıpransa da yıpranmasa da çeşitli nedenlerden dolayı çiftler ayrılmayı tercih ederler. Ancak gün gelir ki eski sevgililer karşı karşıya gelir ve eski günler yeniden canlanıverir. Ancak burada önemli olan soru şu eski sevgiliye neden dönememeniz gerektiğidir. büyük bir hatadır. Bunun çok önemli nedenleri var ve en önemlisi ise eski sevgilisiyle bir araya gelenlerin ikinci kez yapamamasının oluşturduğu büyük istatistiğin sonuçları. Herşeyin bu sefer iyi olacağını düşünebilirsiniz ancak eski sevgilinize geri dönmemeniz için geçerli nedenler.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Artık yaptığı her hareket gözünüze batabilir. Önceden, zamanında randevunuza yetişememesi bir bakıma sevimli gelirdi, şimdi ise sinirlerinizin zıplamasına neden oluyor. Yemek yerken çıkardığı sesler, size sevimli gelen bir çok hareketi artık basit yada itici gelmeye başlayabilir.

Yeniden bir araya gelmeyi gözden geçiren çiftler, genellikle sadece iyi zamanlarına odaklanırlar; ayrılma nedeniniz sadece tek bir nedenden dolayı değilse, genelde bir birikimin patlaması sonucu olur. Bunlara tekrar ne kadar katlanabilirsiniz.

Geri dönülen ilişkilerde ayrıldıktan sonra etrafınıza anlattığınız bir sürü bahaneyi düşünecek olursanız tekrar eski sevgilinize dönmeniz halinde etrafınızdaki kişilerin saygı duymasını beklemeyiniz. zaten kafanızda da daha önce bitirdiğiniz bir ilişkiyi tekrar canlandırmak kolay değil, bir çok ilişkide birleşirken iyi günler akla gelerek birleşme gerçekleşiyor ancak ilişki başladıktan sonra kötü günler hatırlandıkça ilişki otomatik olarak yıpranıyor ve tekrar birleşen çiftlerin %99’u ayrılıyor. Bu istatistik hiçte göz ardı edilebilecek bir rakam değil.Sponsorlu Bağlantılar

"Eski Sevgiliye Neden Dönülmemeli" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,