Eski Sevgilime Kapak Olsun Gerçek Yüzü

Kendisini en yakın kız arkadaşıyla aldatan arkadaşı için bir video filmi kaydeden genç kızın internette izlenme rekorları kırıyor. Türk medyası ve Web dünyası bu oyuna düştü video siteden siteye yayıldı hatta televizyonda haberlerde Tv programlarında gazetelerde yer aldı Gittigidiyor’un yabancı ortağı Ebay daha önce ispanyada yaptığı reklamı Türkiyede de başarıya ulaştı. Ancak gerçek ortaya çıktı.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


mert” başlığıyla yayınladığı videodan genç kızın kendi sözleriyle aldatılma olayını şöyle anlattı.

Bu fotoğrafta gördüğünüz benim eski erkek arkadaşım M. . Bizim 2 yıllık bir ilişkimiz vardı. Ta ki B. denilen kaşarla beraber olana kadar. B. de bu arada benim en yakın kız arkadaşım. Ben öğrendim ki bu arkadaşların ilişkisinin 2’inci ayları doluyormuş. Bunu kutlamaya hazırlanıyorlarmış. Ben de onlara bir hediye vermek istedim. O yüzden bu videoyu çekiyorum ve M. ile aramda özel olduğunu düşündüğüm bazı eşyaları satıyorum.

Aldatılan genç kız çektiği videoyu Facebook’daki kişisel sayfasından yayınlamakla kalmadı, eski erkek arkadaşının kendisine hediye ettiği ipek geceliği, erkek arkadaşının “çok özel” fotoğraflarının bulunduğu Sony 10.3 MP marka dijital fotoğraf makinasını ve tüm milli takıma imzalatılmış futbol topunu 1’er TL bedel ile açık attırmaya sundu. Satışa sunulan 3 ürün 5 saat içinde satıldı.

Ancak gerçek çok kısa bir süre içinde ortaya çıktı. Yayınlanan ‘intikam’ videsunun yurtdışında sıkça kullanılan “viral marketing” (gizli reklam kampanyası) olduğu ortaya çıktı

İşte o VideoSponsorlu Bağlantılar

"Eski Sevgilime Kapak Olsun Gerçek Yüzü" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , ,