Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar Hangileridir

nelerdir? Erkekler hangi yalanları çok söyler? Erkeklerin kadınlara göre çok daha yalancı olduğu yaygınlaşmıştır. Ancak yapılan araştırmalar kadınların erkeklerden hiçbir farkının olmadığını ortaya koydu. Yine yapılan araştırmalar kadınların erkeklere göre çok daha profesyonel yalan söyleyebildiğini ortaya çıkardı. Yani söyledikleri yalan belli olmuyor bu nedenle erkeklerin daha yalancı olduğu kanısı oturmuştur. Bu konumuzda ise erkeklerin en çok başvurduğu yalanlara değineceğiz.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Sizinle evleneceğini söyleyen erkek, bunu tahmin etmek çok zordur. Erkek arkadaşınız sizi evlenecek kız mı yoksa eğlenecek kız mı olarak gördüğü konusunu çok iyi analiz etmelisiniz. Eğer bunu kendiniz yapamıyorsanız bir arkadaşınızla tanıştırabilirsiniz.

Erkeklerin yalanları daha çok anı kurtarmak içindir. Bu yüzde daha basit ve belli yalanlar söylerler.

Eski sevgililerini tamamen unuttuklarını söylerler ve akıllarına hiç gelmediğini belirtirler bu sizin gönlünüzü kazanmak için söylenmiş bir yalandır.

Kız arkadaşlarınızı çok sevdiğini ve onlarla vakit geçirmekten çok hoşlandığını söyleyen bir erkek arkadaşınız varsa muhtemelen buda bir palavradır. Erkeklerin çok büyük bir bölümü kadınların bir arada yaptığı sohbetten pek hoşlanmazlar.

Ailenizle ilgili söyledikleri de yalan olma ihtimali yüksek. Pek çok erkeğin aklında aileyle kız arkadaşının arasına girmemesi konusunu bilir bu nedenle gönlünüzü hoş tutmak adına bunu yapıyor olabilir.

Eğer birine yada bir konuya kızdıysanız sizin haklı olduğunuzu söylüyorsa büyük ihtimalle sizinle tartışmamak için öyle söylüyordur.Sponsorlu Bağlantılar

"Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar Hangileridir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: ,