Erkeklerin Duymak İstemediği Cümleler

Erkeklerin kadınlardan duymak istemediği sözleri sizler için toparladık, Özellikle kadınların olmadık zamanlarda sorduğu bu cümleler erkekleri çileden çıkartıyor. Bu sorular sorulduğunda erkekler neden kızıyor. Aslında kadın ne demek istiyor ne algılıyor, erkeğin cevabı ne olmalıdır. İşte o sorular ve sizlere tavsiyeler…
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Erkekleri Kızdıran Sorular

Ailem Seninle Tanışmak İstiyor

Erkekleri en çok korktukları cümlelerden biri budur. Bu cümle iki anlama gelebilir. İlişkimiz artık ciddi bu nedenden dolayı evlenmek için hazır ol. Ailem senin kim olduğunu merak ediyor. Kendine çeki düzen ver.

Ne Söylemelisiniz; eğer ciddi bir ilişki içindeyseniz tüm ön yargılarınızı, korkularınızı bir kenara bırakıp ailesiyle tanışmaya gitmelisiniz.

Ne Düşünüyorsun

Kadınların merakı herkesin malumu, erkeklerin her şeyini bilmek isterler. Fakat erkekler kendileriyle ilgili her şeyi anlatmak istemezler. Bu nedenden dolayı sessiz kalmayı tercih ederler. Size ‘ne düşünüyorsun’ sorusu geldiğinde muhtemelen hiçbir şey cevabını verirsiniz, ancak bu cevap sevgilinizi tatmin etmez, aynı soru tekrar sorulur siz de sinirlenmeye başlarsınız.

Ne Söylemelisiniz; ‘ne düşünüyorsun’ sorusuna iltifat ederek cevap verirseniz onun ruhunu okşamış olursunuz.

Düşündüm de…

Sevgiliniz ‘düşündüm de’ ile başlayan bir cümle gelirse büyük ihtimalle ciddi ve olumsuz bir konu geliyor. Örneğin: ‘Düşündüm de neden beni artık eskisi gibi sevmiyorsun?’ ya da ‘Düşündüm de bizim sonumuz ne olacak, nereye gidiyor ilişkimiz?’

Ne Söylemelisiniz; sevgiliniz ‘düşündüm de’ diye cümleye giriş yaptığında ‘ne düşündüğünü çok iyi biliyorum hayatım’ deyip tatlı cümlelerle onun olumsuz cümle kurmasını engellemelisiniz.

O kıza niye baktın!

Erkeklerin en büyük sorunlarından bir tanesi de başka bir kıza bakarken yakalanmaktır. Böyle bir durumda ne yapmalısınız? İnkar edemezsiniz çünkü baktığınızı gördü. Bu konuşma daha başka yerlere çekilerek hiç istemediğiniz yerlere gidebilir.

Ne Söylemelisiniz; Durumu çabuk hızlı bir şekilde toparlamanız gerekiyor. “O kıza baktım çünkü burnu çok komik” gibi saçma bir cümle kurmalısınız.

Arkadaşım evleniyor!

Arkadaşım evleniyor cümlesinin altında aslın çok derin bir anlam vardır. Bu cümlenin altında aslında size ‘Biz ne zaman evleneceğiz?’ sorusu yatıyor.

Ne Söylemelisiniz; Bu konuda yapacak bir şey olmadığı için ustaca konuyu değiştirmeye bakınız. Arkadaşına mutluluk dileyin.

Bendeki değişikliği fark etmedin mi?

Sevgiliniz saçının rengini değiştirdi ve fark etmediyseniz işiniz çok zor. Eğer üstüne de pot kırdıysanız işiniz çok zor.

Ne Söylemelisiniz; sevgilinizdeki değişiklikleri fark etmediğinizde “Sendeki değişimi fark etmemem mümkün mü güzelliğine güzellik katılmış” gibi tatlı cümleler kurmanız.

Eski sevgilim olsaydı!

Siz ona bugüne kadar hiçbir zaman eski sevgilinizden bahsetmediniz ama o bulduğu her fırsatta size eski erkek arkadaşını anlatıyorsa ne kadar süre dayanabilirsiniz ki? Hele bir de sizi onunla karşılaştırıyorsa hakikaten sinirlenmekte haklısınız.

Ne Söylemelisiniz; Agresif tavırlar göstermeden hafif tepkilerle bu durumundan rahatsız olduğunuzu söylemelisiniz. Çok abartı bir durumla karşılaşırsanız da “madem dilinden düşürmüyorsun, O kadar çok seviyorsun niye ayrıldın” diye ona çıkışıp biraz ağzının payını vermeniz gerekiyor.

Konuşmamız gerekiyor!

Bu cümlenin peşinden hiçbir zaman güzel bir cümle gelmez. Bu iki kelime birleştiğinde ilişkinizle ilgili bir sorun var demektir. Ya size artık onunla mutlu olmadığını söyleyecek, ya da ilişkinizin onu tatmin etmeyen yanlarından bahsedecektir.

Ne Söylemelisiniz; ‘Konuşmamız gerekiyor’ cümlesini duyar duymaz hemen karşı hamle yapıp ben de seninle ne zamandır konuşmak istiyordum aslında deyip, onu eskisinden daha çok sevdiğinizi ama son günlerde bunu dile getirmeye fırsat bulamadığınızı söylemeniz durumu biraz hafifletebilir.Sponsorlu Bağlantılar

"Erkeklerin Duymak İstemediği Cümleler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,