Erkekler Neden Yalnız kalır ve Susmayı Tercih Eder

Erkekler niye yalnız kalmak ister? Erkekler nerede ve kimlerle konuşur? Erkekler neden Susmayı tercih ediyor? Erkekler konuşkan hale gelmeleri için ne yapılmalı? Eğer bir erkek uzun bir süre yalnız kaldıysa burada sorunu kendisinde aramalıdır. Bunun bir çok nedeni bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

İlginç arkadaşlarınız var ise etrafındaki tuhaf arkadaşlarından vazgeçmelisiniz. Eğer işkoliklikseniz bundan biran önce vazgeçmelisiniz. İşinizi evinize ve ortamlarınıza taşımayınız. Kendini beğenmiş bir tiplerde sevilmeyen insanlardandır. Bağlanma fobisi, tembellik ve asosyallik istenmeyen erkek tiplerindendir. Erkeklerin genel sorunlarından bir tanesi de yüzeyselliktir. Parasızlık yani ekonomik durumda erkekler için bir sorundur ancak bu bir kusur değildir bu kusur kadına aittir. Pek çok kadın parasız erkeğe tahammül göstermez. Eğlenceli olmalısınız. Depresif ve melankolik olma durumu da istenmeyen kişiliklerdendir.

Erkekler Neden Susmayı Tercih Eder?

Bayanlar erkeklere göre çok daha fazla konuştuğu su götürmez bir gerçektir. Bir söz vardır kadın daima haklıdır diye, tartışma konularında erkeklerin haklı çıkamadıklarını görmeye başlamaları zamanla erkekleri bir süre sonra konuşmaz hale getirmektedir. Nasıl olsa hep o haklı konuşmanın pek bir anlamı yok birde söylediklerim başıma dert oluyor düşüncesi daha da sessizliğe itmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"Erkekler Neden Yalnız kalır ve Susmayı Tercih Eder" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,