Erkek Arkadaşa Ne Hediye Alınır

Özel bir gün yaklaşıyor tabi ki o günün anlam ve önemini belli eden bir hediye alma ihtiyacı duyuyorsunuz fakat ne hediye alacaksınız karar veremiyorsunuz. Size bazı önerilerimiz olacak, İlk olarak yapmanız gereken maddi bir hediye mi yoksa manevi bir hediye mi alacaksınız ona karar verin. Daha sonra hediyenin ücretinin o hediyeye değer mi değmez mi ufak bir araştırma yapın. Yani pahalı bir hediye almak onun hiç bir işine yaramayabilir. Erkekler kadınlardan biraz farklı düşünür. Kadınlar daha çok süse önem verken erkekler daha çok kullanabilecekleri hediyeleri severler.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Kendi zevkinize uygun renkler seçmeyin, pembeler morlar yerine giyim tarzındaki renklerden yola çıkarak ne renk sevdiğini tahmin etmeye çalışabilirsiniz. Eğer manevi bir hediye almak istiyorsanız, çıkmaya başladığınız ilk günden bugüne kadar olan resimlerinizden bir albüm yapabilirsiniz. Zevkinize gere şekiller oluşturabilirsiniz. Müzikli aşk kupası, resimlerinizin olduğu aşk yastığı da iyi bir seçim olabilir.

Kazak, eldiven, çorap veya atkı her türlü işine yarayabilecek ürünler tercih edebilirsiniz. Unutmayın erkeklerin geneli hediyenin boyutundan çok kullanılabilirliğine önem verir. En çok beğenilen hediye ise saattir. Film tutkunu bir sevgiliniz varsa, arşivinde olmayan filmleri alarak iyi bir jest yapabilirsiniz. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözün hatırlamak isteriz. Bu sözden hareket ederek kendi hazırlayacağınız bir ürünü sunabilirsiniz. Tatlı, pasta gibi.Sponsorlu Bağlantılar

"Erkek Arkadaşa Ne Hediye Alınır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,