5:32 pm - Perşembe Eylül 29, 2016

En Yeni Düğün Trendleri

En Yeni Düğün Trendleri

Eski adetlerimizde düğünler çok uzun sürüyormuş ancak günümüz şartlarında bu adetleri devam ettirmek çok zor. Bu yüzden çiftler tek bir gün olan düğün günlerini en güzel şekilde geçirebilmek için yoğun bir çaba içerisine düşüyorlar. Düğünün diğer düğünlerden farklı olması insanların düğününüzün ne kadar güzel geçtiğini anlatması artık çok önemli hale geldi. Diğerlerinden farklı olmak ve eğlenceli bir düğün mü yapmak istiyorsunuz işte en trend düğün önerileri…
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Gelinlik seçerken çok fazla süs, gösteriş, parlak taşlar yerine vücudunuza oturan sade bir gelinlik tercih edin çünkü insanlar gösterişten çok gelinliğin size yakışıp yakışmamasıyla ilgileniyorlar.

Cupcake pasta son zamanların en popüler pastası konumuna geldi düğünüzü de farklı bir pasta ikramında bulunabilirsiniz. Kokteyl tarzı bir düğün düşünüyorsanız menünüzün içerisine midye koyabilirsiniz. Yeni model düğün davetiyelerinde ikinizden bir yaşantı taşısın, tanıştığınız şehri veya bölgeyi simgeleyen bir şeyler mutlaka ekleyin. Düğünlerde genellikle klasik beyaz veya siyah renkler tercih edilir. Yeni trend düğünler de bunların yerine canlı renkleri tercih edin, morlar, pembeler gibi.

Özellikle sıra dışı düğün isteyenler artık doğayı tercih ediyorlar. Ormanlık alanlar, parklar, deniz kenarları, kır düğünleri en yüksek tercihler arasında, eğer bütçeniz el veriyor ise büyük bir teknede tercihleriniz arasında olabilir.


"En Yeni Düğün Trendleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş
Etiketler: , , , , , , ,

Popüler Aramalar;

Yorum Yazın

Sitede Ara