En Ucuz iPhone 4S Fiyatı Ne kadar

Geçtiğimiz günlerde Apple’nin en son ürünlerinden iPhone 4S’yi tanıtmıştık. iPhone 4S için GSM operatörleri rekabet halindeler. Turkcell, Vodafone ve Avea peş peşe duyurdukları en çokta kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. 24 aya kadar vade yapmaları da kişiler için ayrıca avantaj oluşturuyor. Cihazın teknik özellikleri ve GSM firmalarının fiyat tarifeleri şu şekilde;
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone 4S, 1GHz hızında çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemcinin yanı sıra 512MB RAM belleğe sahip olan cihazda A5 yonga seti kullanılmış durumda. iPhone 4S, 16GB, 32GB ve 64GB hafıza seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. iPhone 4S’nin 3.5 inç boyutunda LED-arkadan aydınlatmalı TFT kapasitif dokunmatik ekrana sahip.

Terkcell;
iPhone 4S’nin Turkcell’de ki fiyatları, 16 GB modeli 99 TL, 32 GB modeli 127 TL, 64 GB modeli ise, 143 TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay sözleşmeli olarak Turkcell İletişim Merkezleri ve anlaşmalı zincir mağazalardan temin edilebiliyorsunuz.

Vodafone;
iPhone 4S’nin Vodafone ‘de ki fiyatları ise tarife seçenekleri ile birlikte sunuluyor. Vodafone’de de 24 ay taahhüt etmek zorundasınız. iPhone 4S sahibi olmak için faturalı tarifelere ek ayda 64 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecek. Ayrıca aylık 30 MB yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli internet hediyesiyle aboneler yurtdışında telefonlarını rahatlıkla kullanabilecekler. Vodafone’dan iPhone 4S ile aboneler, 3 ay boyunca Mobil TV Süper paket aboneliği de hediye olarak alabilecekler.

Avea;
Avea’dan iPhone 4S satın alabilmek için yine diğer operatörlerde olduğu gibi 24ay sözleşme yapmanız şart koşulmuş. iPhone 4S’nin 16 GB modeli 115 TL, 32 GB modeli için 133 TL ve 64 GB modeli için ise 151 TL’lik satış fiyatları ve 24 ay sözleşmeli olarak Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktaları’nda temin edilebiliyorsunuz.Sponsorlu Bağlantılar

"En Ucuz iPhone 4S Fiyatı Ne kadar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , ,