En Güzel Motosiklet 2010 Yarışması Başvurusu

Türkiye yılı için motosikletini seçiyor. Motosikletinize güveniyorsanız yarışmaya katılmak çok kolay standart bir motosikletin pek şansı yok biraz modifiye biraz yaratıcılıkla ödüllerden birini de siz kazanabilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Yarışmaya herhangi bir marka ve model ile katılabilirsiniz. Tek önemli kriter motosikletin standard dışında görsel anlamda modifiye edilmesidir. Motosikletin fabrika çıkışı görünümünü güzelleştirmek için üzerine aksesuar taktıysanız, standard dışı renk ve grafik uyguladıysanız ve motosikletinizin güzeli olduğunu düşünüyorsanız ne duruyorsunuz hemen bu web-sitesinin yarımaya katıl bölümüne gir ve formu doldurarak motosikletinin resimlerini upload et.  Formdaki yorumlar bölümüne Motosikletinin üzerinde yaptıklarını kısaca anlat.

Okan Bayülgen, Erdil Yaşaroğlu, Kemal Merkit, Fuat Domaniç ve Fem Güçlütürk ‘ten oluşan jüri katılan motorlara internette upload edilmiş fotoğraflara göre puan verecek. Bu puanlara göre finale kalanlar canlı değerlendirme için çağırılacaklar. Bu değerlendirmeden sonra da kazananlar 21 Şubat’ta açıklanacak ve 23 Şubat’ta Motoplus fuarında sergilenecek.

Yarışma organizasyonun seçeceği motosikletler Motoplus motosiklet fuarında ve karar verilecek diğer organizasyonlarda sergilenecek.

Yarışmaya katılmak için tıklayınız.

Her kategorinin 1., 2. ve 3.’süne ödül verilecek.
1. 1.000 T.L. , Castrol motosiklet ürünleri seti
2. Pirelli Lastik takımı
3. Spormoto hediye çeki

Bunun dışında ödül alanlar çeşitli organizasyonlarda motosikletlerini tüm Türkiye’ye tanıtma şansına sahip olacaklar.Sponsorlu Bağlantılar

"En Güzel Motosiklet 2010 Yarışması Başvurusu" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , ,