En Çok Görülen Rüyalar

Bazı rüyalar vardır ki tüm insanlığın ortak olarak sıkça gördüğü rüyalardandır Avustralyalı bir psikolog olan Ian Wallece hastalarının gördüğü 100 bin rüya arasından en çok görülen rüyaları ve anlamlarını açıkladı. Birileri tarafından kovalanmak, dişinizin düşmesi, tuvalet bulamamak, kalabalık bir yerde çıplak kalmak, uçmak, düşmek, arabanın kontrolünü kaybetmek, evde gizemli bir oda keşfetmek, geç kalmak gibi ;
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Kovalanmak: Kaçmaya çalışılan şey kişinin kendisine ait bir düşüncesidir ve bundan kaçması mümkün değildir. Kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder.

Diş düşmesi: Dişler yalnızca gülerken veya ısırırken ortaya çıkar. Diş, özgüven kaybına uğranan bir durumu temsil eder.

Tuvalet bulamamak: Açıklama ihtiyacında olup dile getirilemeyen konuya işaret eder. Tuvalet kuyruğu varsa, kişi başkalarının ihtiyaçlarını kendisinden önde tutuyordur.

Toplum içinde çıplak kalmak: İşte veya ilişkide, savunmasız ve patlamaya hazır bir hali gösterir.

Sınava hazırlıksız yakalanmak: Her görev için tam donanımlı hazırlanan kimsenin en küçük bir olasılık için bile endişelenmesini gösterir. Endişeye sebep olan başkaları değil, rüyayı görenin kendisidir.

Uçmak: Uzun zamandır yük olan durumlardan kişinin kurtularak kuş kadar özgürleştiğini gösterir.

Düşmek: Otokontrolü kaybetme korkusunu temsil eder. Kişiyi ağırlaştıran sorumlulukları akışına bırakması gerektiğini gösterir.

Arabanın kontrolünü kaybetmek: Özellikle iş konusunda hayattaki gidişatı üstüne düşünen kişinin koşullarındaki aksaklıkları ifade eder. Ani bir kaza yapmak, kaçınılmaz bir sözleşme yapılacağını veya ayrılık geleceğini gösterir.

Evde bilinmeyen bir oda keşfetmek: Rüyada ev kişiyi, evin odaları da kişinin karakter ve tavırlarını sembolize eder. Bilinmeyen bir oda ise, şans getiren bir olasılık doğacağını gösterir.

Geç kalmak: Kişi sorunları sürekli ertelediği ve başka uğraşlarla ilgilendiği için bu uğraşıların onu hiçbir yere taşımadığını ifade eder.Sponsorlu Bağlantılar

"En Çok Görülen Rüyalar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , ,