Eğitim İçin Ücretsiz Yazılımlar

, , , , gibi eğitim alanında çok işinize yarayacak yazılımlar Office yazılımları, klavye eğitimi, tanım ve eş anlamlı sözcükleri kolayca bulabileceğiniz yazılım, matematiksel ifadeler ve işlemlerini yaptırabileceğiniz programlar içerir üstelik hepsi ücretsiz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


.org

Microsoft’un Office paketini bir kenara bırakın. İçerisinde Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının her biri için gerlişmiş bir alternatif sunuyor olması OpenOffice’ın en önemli özelliği ise, şüphesiz kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmuş olması. OpenOffice indirmek için buraya tıklayınız.

Sadece öğrencilere yönelik olarak tasarlanmayan GeoGebra, karmaşık işlemlerinin üstesinden kolayca gelebilen, Java tabanlı bir uygulamadır. GeoGebra yazılımını indirmek için buraya tıklayınız.

Kullanışlı ve geniş kapsamlı bir sözlük olan WordWeb, tanım ve eş anlamlı sözcüklerin kolayca bulunabilmesine imkan veriyor. Çevrimdışı olarak da kullanılabilen WordWeb, sınavlarınız için çok önemli bir yardımcınız olabilir. WordWeb yazılımını indirmek için buraya tıklayınız.

Yazılım, yetişkin ve çocuklara bilgisayar klavyesinin ne kadar etkin bir şekilde kullanılabileceğini öğretiyor.Rapid Typing Tutor ile klavyeyi 10 parmak kullanabileceksiniz. Rapid Typing Tutor indirmek için buraya tıklayınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Eğitim İçin Ücretsiz Yazılımlar" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,