Ebru Şallı Formunu Nasıl Koruyor? Ebru Şallı’nın Güzellik Sırları Nedir

hem güzel hem de her dönem zayıf kalmayı başarabilmiştir. Hamilelik dönemi ve anne olduktan sonra dahi vücudunda hiçbir bozulma olmadan fit kalmayı başarmıştır. Peki bunu nasıl başarıyor. Ebru şanlı hem güzel hem de zayıf kalmasının sırrı nedir? Ünlü manken ve sunucunun kendi açıklamalarını sizler için derledik ve nasıl zayıf kalmayı başardığını bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

’nın Güzellik Sırları

Ebru Şallı ıspanak maskesiyle güzelleşiyor. Evet yanlış okumuyorsunuz ıspanak özellikle kış aylarında güçlü antioksidan özelliği sahip olan sebzelerle güzelleşip formda kaldığını açıkladı. Ünlü manken yine yaptığı açıklamada mevsimine göre beslendiğini söyledi. Ebru Şallı, özellikle kış aylarında pahalı kremler kullanmak yerine ıspanak sayesinde cildinin pürüzsüz olduğunu açıkladı. Özellikle ıspanak maskesinin cilde çok iyi geldiğini söyleyen şallı cildinin bu sayede güzelleştiğini söyledi.

Ebru Şallı Formunu Nasıl Koruyor

Şallının açıklamasına göre önemli olan zayıf değil, aynı zamanda sağlıklı kalabilmektir. Yıllardır aynı kiloda olduğunu söyleyen güzel manken, dengeli beslenmenin önemini vurguluyor. Günde sekiz öğün yemek yediğini söyleyen Ebru Şallı hiç aksatmadan spor yaptığını da söyledi. Pilatesin favori sporu olduğunu belirten Şallı şöyle konuştu: “Bedeninizin nasıl inceldiğini ve daraldığını hissedebiliyorsunuz. Onun dışında çok fazla taze sebze ve meyve yerim. yasakalarım yoktur ama hepsini ölçülü tüketirim”Sponsorlu Bağlantılar

"Ebru Şallı Formunu Nasıl Koruyor? Ebru Şallı’nın Güzellik Sırları Nedir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , ,