Dünyanın Sonunu Getiren Nedenler

en büyük nedeni birazdan görsel olarak izleyeceksiniz. Yalnızca dünyanın sonunu nedeni değil yavaş yavaş sona doğru yaklaşırken neler olacağını da göreceksiniz. Küresel ısınmayı artık duymayan kalmamıştır bunu bilmemize rağmen atmosfer hızla kirlenmeye devam ediyor. sivil toplum örgütlerinin çabası ve yeterli olmasa da medyanın dikkatinin bu noktaya eğilimi insanların azda olsa bilinçlenmesi ile küresel ısınmada çok az da olsa yavaşlama kaydedildi. Dikkatinizi çekti mi yavaşlama ısınma devam ediyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Bu videoda atmosfri en çok kirleten karbon salınımını en fazla yapan bir fabrika göreceksiniz karbon salınımını gece yapan ve sabaha kadar bir müzik eşliğinde izleyebilirsiniz.

Dünya giderek fakirleşmekte ve dünya kaynaklarını elinde bulunduran sadece %1’lik kesimin aç gözlülüğü doymak bilmemekte buda dünyamızın giderek kirlenmesine ve hatta yok olmasına neden olmaktadır. Atmosferdeki oksijenin büyük bölümünü üreten denizler giderek kirlenmekte ve balıkların yaşamını zorlaştırmakta kurşun, civa gibi atıkların sulardaki oranı giderek artmaktadır. Yağmur ormanları olarak bilinen amozonlar yakında yok olacak Peki buna kim nasıl dur diyecek dünyamız yok olmadan önce son virajdayız.Sponsorlu Bağlantılar

"Dünyanın Sonunu Getiren Nedenler" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,