Digiturk Play Premium Üyeliği Kazandınız Mesajı

Tebrikler! 3 ay ücretsiz üyeliği kazandınız! Bir sonraki iş günü size ulaşacak kodla üyeliğinizi web, cep telefonunuz ve tabletlerden kullanabilirsiniz. Garanti Bankası internet bankacılığı veya cep şubesi kullanan müşterilerine bu mesajı gönderiyor. Bedava ve banka kelimeleri bir arada tabi ki bu konu düşündürücü bir durumdur. Digitur kelimesini duyunca ilk akla gelen maçlardır. Şimdiden söyleyelim bu paketin içerisinde Lig TV yok yani maçları izleyemezsiniz. Peki ?
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Lig Tv maçlarını izleyebileceğinizi düşünerek bu pakete üye olursanız aklınızda bulunsun maçları izleyemiyorsunuz. Paketi 3 Ay bedava kullandıktan sonra kredi kartınızdan otomatik olarak para çekmektedir. Şunu da belirtelim kredi kartı bilgilerinizi girmeden pakete üye olamıyorsunuz.

Paketin İçeriği

Digiturk Play Premium üyeliği ile ayda sadece 5 TL ödeyerek İngiltere Premier Ligi ve Beko Basketbol Ligi maçlarını canlı takip edebilir, Digiturk Piay’in yüzlerce içeriğinden yararlanabilirsiniz.

İngiltere Premier Ligi, Brezilya Ligi, Rusya ligi, Beko Basketbol Ligi ve ATP Masters 1000 maçlarının canlı yayınları

Penthouse HD ve maçsız LigTV, LigTV 2 ve LigTV 5 de dahil olmak üzere 68 kanal

Seç-izle kategorisi altındaki yüzlerce yerli ve yabancı film, dizi, spor programı, belgesel, çocuk içerikleri ve tekrar izle seçeneğiyle en popüler dizilerin tekrarları

iPhone, iPod, Android, Windows Phone ve tablet uygulamaları üzerinden üyeliğinize ait içerikleri ek ücret ödemeden takıp etme imkanı.Sponsorlu Bağlantılar

"Digiturk Play Premium Üyeliği Kazandınız Mesajı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,