devlet hastanelerinden nasıl randevu alınır

Devlet hastanelerinde muayene olabilmek için öncelikle o hastanelerden randevu almak gereklidir. Randevu alma, her hastaneye göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar bazı hastanelerde internetten randevu alma bazı hastanelerde telefondan randevu alma şeklinde kendini göstermektedir. Hangi hastaneden nasıl randevu alınır?

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu almak için 0 216 542 45 45 telefon numarasını arayarak, http://www.siyamiersek.gov.tr/randevu.html internet adresine girerek ya da hastaneye giderek randevunuzu alabilirsiniz. Bunun için T.C kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır.

Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için  http://www.haydarpasanumune.gov.tr:81/Webrandevu/ adresine girerek muayene olmak istediğiniz doktoru ve saati seçerek randevu alabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. Bu hastaneye randevu saatinden sonrada gidebilirsiniz. Çünkü randevunuz geç gitseniz dahi iptal olmaz. Randevu sistemi 00.00’dan sonra açılmaktadır.

Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi nden randevu alabilmek için http://www.sbgoztepehastanesi.gov.tr/onlinerandevu/randevu.php internet adresine girmeniz ve T.C kimlik numarası, ad ve soyadı kısmı yazan yeri doldurmanız ve gideceğiniz bölüm, doktor ve saati seçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi için internet randevusu bulunmamaktadır. 0212 414 25 99 numaralı telefonu arayarak randevunuzu alabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı bilmeniz ve 24.00’dan sonra aramanız yeterli olacaktır.

Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesinden muayene olmak isteyen hastalar hem telefonla hem de internetten randevu alarak muayene olmaktadırlar. Telefonla muayene olmak için 0216 458 44 00 telefon numarasını arayarak günün her  saati randevu alınabilir. Bunun için T.C kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. İnternetten randevu almak için ise http://www.sbkeah.gov.tr/asp/kartal.asp?Tip=İnternet Randevu&dil=TR internet adresine girmeniz ve T.C kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır.

Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden randevu alabilmek için www.kartaladsm.gov.tr adresinden randevu bölümüne girerek muayene olmak istediğiniz doktoru ve saati seçerek randevu alabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı bilmeniz ve sitenin 16.00’da açılacağını bilmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz 0216 586 35 35 numaralı telefonu arayarak da randevu alabilirsiniz.

Sultanbeyli Devlet Hastanesinden telefon ile randevu olmak için 0216 564 24 64 numaralı telefonu aramanız ve muayene olmak istediğiniz bölüm veya doktoru seçerek randevu alabilirsiniz.  T.C. Kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. İnternet randevusu için http://www.sultanbeylidevlethast.gov.tr/Randevu/Default.aspx adresine girerek T.C kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınızı yazarak istediğiniz bölümden randevu alabilirsiniz. Randevu sistemi 00.00’dan sonra açılmaktadır.

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için  08:30 ve 16:00 saatleri arasında  0216 421 42 61 nolu telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için http://www.umraniyehastanesi.gov.tr/webrandevu/ adresine girerek muayene olmak istediğiniz doktoru ve saati seçerek randevu alabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı bilmeniz ve randevu saatinde orada olmanız yeterli olacaktır. Hastaneye randevu saatinden 1 dakika sonra bile gitmiş olsanız randevunuz otomatik olarak iptal edilecektir. Bu nedenle randevu saatinden en az 10 dakika önce hastanede olmanız ve barkodu almanız randevunuzun iptal olmaması için önemli.

Üsküdar Devlet Hastanesinden randevu alabilmek için http:// /wrandevu_new/randevu1.tr.php adresine girmek ve T.C kimlik numaranızı bilmek yeterli olacaktır.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alabilmek için  http://www.marmaraeah.gov.tr/ adresine girmeniz T.C kimlik numaranızı bilmeniz ve gereken yerleri doldurmanız yeterli olacaktır.

Pendik Devlet Hastanesinden internetten randevu alabilmek için  http://www.pendikdevlethastanesi.gov.tr/ web adresine girmeniz ve T.C kimlik numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. Telefonla randevu almak için ise 0216 585 17 00 numaralı telefonu aramanız ve muayene olmak istediğiniz bölüm veya doktoru seçerek randevu alabilirsiniz..

Yakacık Doğumevi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinden randevu almak için http://www.yakacikdogumevi.gov.tr/default/ adresine tıklamanız ve T.C kimlik numarasını bilmeniz ve gideceğiniz bölümü seçmeniz yeterli olacaktır. Telefonla randevu için 0 216 452 99 00 numaralı randevu telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Yavuz Selim Devlet Hastanesinden internetten randevu almak için  http://www.yavuzselimhastanesi.gov.tr/Randevu/Default.aspx adresine girerek T.C kimlik numaranızı, adınızı ve soyadınızı yazarak istediğiniz bölümden randevu alabilirsiniz. Telefonla randevu için  0216 586 20 00 numaralı telefonu aramanız ve muayene olmak istediğiniz bölüm veya doktoru seçerek randevu alabilirsiniz..

Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu almak için www.zeynepkamil.gov.tr/ adresinden 00.00 da randevuyu almanız gerekmektedir. Bunun için T.C kimlik numarasını bilmeniz ve gideceğiniz bölümü seçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

 Sponsorlu Bağlantılar

"devlet hastanelerinden nasıl randevu alınır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,