Deniz Baykal Gizli Kamera Görüntüleri

Dün rekor tazminata mahkum edilen Vakit Gazetesi internet sitesinde CHP Lideri ’a ait olduğunu iddia ettiği gizli görüntüler ortaya çıktı. Vakit, ’ın olduğu iddia edilen gizli görüntülerin yayınladı yarım saat sonra sitesinden kaldırdı. Vakit Gazetesi gece saatlerinde, ’ın olduğu iddia edilen bir gizli görüntülerin kasetini yayınladı. Video, Vakit Gazetesi’nin sitesi habervaktim’de yayınlandı.
Devamını Oku →

Sponsorlu BağlantılarVAKİT GAZETESİ ÖZEL HABER DİYE VERDİ SONRA KALDIRDI

Yaklaşık yarım saat Vakit Gazetesi’nin internet sitesinde kalan video yüzlerce video paylaşım sitesinde yerini aldı bile. Gece saatlerinde gazetenin internet sitesinde özel haber başlığı ile verilen haber ve video bilinmeyen bir sebeple 30 dakika sonra siteden kaldırıldı.

Vakit’in sitesinde yer alan haber şöyleydi:

“Habervaktim yine Türkiye gündemini sarsacak bir videoyu yayınlıyor. Bomba etkisi yapacak videoda CHP lideri ’ın inanılmaz görüntüler sergiliyor.”

web sitelerinde yayında olan görüntülerin montaj olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi yok ancak medyacafe.Net olarak yorumumuz kim olursa olsun insanların evinin içinde yaptıkları açık edilmesinin ahlaki olmadığı yönündedir. Bu yüzden videoyu yayınlamıyoruz. Haberimiz sadece böyle bir kasetin düştüğü yönünde bir haberdir ve bu haber niteliği taşıdığı için yapılmıştır.Sponsorlu Bağlantılar

"Deniz Baykal Gizli Kamera Görüntüleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,