Chrome Facebook Oyunları Açılmıyor

Chrome’de oyunları neden açılmıyor, Chrome oyunları sorunu nasıl düzeltilir? Google Chrome internet tarayıcısı en çok kullanılan tarayıcılardan bir tanesidir. Ancak son zamanlarda bazı kullanıcılar sosyal ağ sitesi olan web sitesinde oyun oynayamamaktan şikayetçiler. En hızlı internet tarayıcılarından bir tanesi olan Google Chrome’de yapacağınız bazı ufak tavsiyeler ile bu durumdan kurtulabilir ve istediğiniz gibi oyunlarınızı oynamaya devam edebilirsiniz.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome kullanıcısıysanız ve oyunlarını açamıyorsanız probleminiz java veya Flash Player sürümünüzden kaynaklandığını belirtelim, Google Chrome bu eklentilerin otomatik olarak güncellediğini belirtmektedir. Ancak zaman zaman sorun yaşayabilirsiniz. Eğer java yada Flash Player yazılımınız eski sürüm ise Google Chrome üzerinden çalıştırmak istediğiniz java yada Flash Player tabanlı sistemlerde sorun yaşarsınız.

Eğer sisteminizdeki java ve Flash Player yazılımları güncel ise sisteminizde virüs var demektir. Son zamanlarda Facebook için çıkan zararlı yazılım sayısında bir hayli artış var. Aşağıdaki linkleri kullanarak güncellemelerinizi yapınız ve sorununuz halen devam ederse iyi bir Antivirüs programı kullanarak sisteminizi zararlılardan temizleyiniz.

Java Yükle

http://www.java.com/tr/

Flash Player Yükle

http://get.adobe.com/tr/flashplayerSponsorlu Bağlantılar

"Chrome Facebook Oyunları Açılmıyor" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,