Buz Devri 3: Dinazorların Şafağı (2009)

Buz devri ilk seriden buyana izleyiciyi küçükten büyüğe herkese kendini sevdirmeyi başardı büyük küçük demeden 7 den 70 e herkesin beğenisini kazanan buz devri serinin devamı 3.sü olan “Buz Devri: Erime Başlıyor” filmi ile sinemalarda izleyici ile buluşuyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


“Buz Devri” ve “Buz Devri: Erime Başlıyor”un sıfırın altında yaşayan kahramanları, mükemmel bir macera ile “: Dinazorların Şafağı”nda tekrar karşımızdalar.

Scrat yine asla ele geçiremediği meşe palamudunun, (ve bu sefer belki aşkın da) peşindedir. Manny ve Ellie yavruları minik mamutun doğmasını beklemektedirler. Miskin Sid, bulduğu dinozor yumurtalarından çıkan yavrularla kendine geçici bir aile kurar fakat bu, Sid için pek de iyi olmayacaktır. Kılıç dişli kaplan Diego da arkadaşlarıyla ilişkisinde çok yumuşak bir tavır sergileyip sergilemediğini sorgulamaktadır. Sid’i başına aldığı belalardan kurtarmak için çıktıkları yolculukta kendilerini birden gizemli bir yeraltı dünyasında bulan ekip, karşılaştıkları dinozorlar, aklını kaçırmış gibi duran değişik hayvan türleri, yeni bir bitki örtüsü ve tek gözlü, acımasız dinozor avcısı gelincik Buck ile heyecan dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir maceranın ortasında kalırlar.

Tarihin en cesur kahramanları Manny, Sid, Scrat, Scratiye, Diego, Buck ve arkadaşları başka hiçbir memelinin cesaret edemeyeceği yerlere gidiyor, maceraya hazır olun.

Ice Age 3: Dawn of the DinosaursSponsorlu Bağlantılar

"Buz Devri 3: Dinazorların Şafağı (2009)" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,