Bloomberg HT Kelime Oyunu Başvurusu Nasıl Yapılır

Daha önce Kanal 1′de yayınlanan şimdi yeni kanalında başvuru değiştirildi. de yayınlanan oyun kuralları ve başvuru koşulları ayrıntılı bir anlatımını bulabilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Nasıl Oynanıyor

“Kelime Oyunu” isimli yarışmada, yarışmacılar bilgilerini ölçecekler ve en kısa zamanda en fazla kelime türetmeye çalışacaklar.
Yarışmada 4dk içinde cevapları bilmeniz isteniyor. Her birinden 2 adet olmak üzere, sırasıyla 4,5,6,7,8,9 ve 10 harfli kelimelerden oluşan sorular geliyor karşınıza.

Amacınız, minimum harf desteği alarak kelimeleri bulmaktır. Eğer tıkanırsanız HARF LÜTFEN diyerek rasgele bir harf açtırabilirsiniz, ama bu alacağınız harf puanından 100 puan eksiltecektir. Bu jokeri olabildiğince az kullanmaya çalışın.
Eğer soruya yanlış cevap verirseniz, açılmamış harf x 100 kadar puan kaybediyorsunuz. Eğer soruya doğru cevap verirseniz açılmamış harf sayısı x 100 puan kazanıyorsunuz.

Başvuru Yapmak için

İlk yapmanız gereken E-Posta (mail) hesabınızı açın. Gönderilecek kısma kelimeoyunu@bloomberght.com yazıyoruz. Konu kısmına “Kelime Oyunu Yarışma Başvurusu” gibi bir şey yazabilirsiniz. Mail içeriği olarak kısaca özgeçmişinizi yazıyorsunuz. ve özgeçmişinize fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın.Sponsorlu Bağlantılar

"Bloomberg HT Kelime Oyunu Başvurusu Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , ,