Bira Göbek Yapar Mı

Bira içmek göbek yapıyor mu? Malt bira göbek yapar mı? Alkolsüz bira göbek yapar mı? Bira gerçekten göbek yapar mı sorularını kendinize soruyorsanız sorunuza bu makalemizde cevap bulabilirsiniz. Bira, arpa ile şerbetçi otunun mayalandırılmasıyla elde edilen bir içkidir. Halk arasında arpa suyu olarak da bilinmektedir. İnsan sağlığına pek çok zararı olmasına rağmen en çok tüketilen içecektir ve dünyada bilinen 40 bin çeşidi bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Halk arasında biranın göbek yaptığı söylenmektedir. Anca uzmanlar durumun çok daha farklı olduğunu söylüyorlar. Kısacası bira göbek yapar tezi çürümüş oldu.

Özellikle İngiltere de bira tüketimi dünya sıralamasında başı çekmektedir. Bu ülkede yapılan bir araştırma bira ve kilo alımı arasında bilimsel bir bağlantı bulamadı.

Beslenme Uzmanı olan Kathryn O’Sullivan yaptığı araştırmaya göre bira tek başına kilo yapmıyor. Bira ile birlikte tükettiğiniz kalorisi yüksek gıdaları eritmek için gerekli enerjiyi harcamazsanız göbek yapmaya başlarsınız.

Uzmana göre bira kalori açısından meyve suyundan hiç bir farkı yok, şarap ise biraya göre çok daha yüksek kaloriye sahip. Bizim bu makaleyi yayınlamamız da ki amaç insanları bira içmeye teşvik etmek değil bilimsel olarak yapılan bir araştırmayı sunmaktır. Sağlığınız açsından bu tür zararlı maddelerden uzak durmalısınız. Kısırlık gibi ciddi rahatsızlıklara neden olduğu bilinmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"Bira Göbek Yapar Mı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , ,