Bir Erkek Nasıl Çekici Olur

Çekicinin diğer bir anlamı alımlıdır. Bir erkeğin ilgi çekici olması (İlgiyi, dikkati üzerinde toplayan) kadınlardan elbette ki farklıdır. Modern zamanının kadınlarının beklentileri eskiye göre farklıdır. Bunun en büyük nedeni insanların yaşama biçiminin değişmiş olmasıdır. Modern erkek kararlarını çok çabuk ve kolay bir şekilde vermelidir. Asla tereddüt etmemeli, gereksiz vakit harcamamalı ve fazla analiz yapmamalıdır. Bir kızla dışarı çıkmak istediğinizde ve onu dışarı davet ettiğinizde aklınızda mutlaka bir belirli bir planınızın olması gerekir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Bilmiyorum. Ne yapmak istiyorsun?

Gibi bir soru asla ağzından çıkmasın. Her zaman siz ne yapmak istediğini söylerseniz , böylece kızın tek yapması gereken kabul etmektir ya da kabul etmemektir. Eğer kabul etmezse, başka bir zaman başka bir teklife doğru yönlendirirsiniz. Örnek olarak birlikte yemeğe çıktınız. Arabanızı gördüğünüz ilk park alanına park ettiniz. Garsonun yanına gidip ” Sigara içilmeyen bölümde iki masa ” dediniz. Belki de garson yok. Hemen çevreye göz gezdirdiniz ve bir masa seçtiniz. Oraya doğru yöneldiniz. Menüyü aldınız, kısaca incelediniz ve siparişi verdiniz. Olay bu kadar basit.

Nasıl randevulara/buluşmalara giderseniz gidin, her zaman karşına karar vermeniz gereken noktalar çıkacaktır. Bir erkek olarak, bu noktalardaki kararları sizin vermeniz lazım. Her şey tereyağından kıl çeker gibi olmalı. Çünkü bu yaptığınız küçük hareketler ne kadar lider bir karaktere sahip olduğunuzu göstermenin güzel bir imkanıdır ve kadınlar bu hareketlerinizi dikkatli bir şekilde izlediğine emin olabilirsiniz. Eğer bu liderlik özelliklerini gösterebilirseniz, sizinle yine bir yerlere gelmek isteyeceğine emin olabilirsiniz.

Eğer buluşma/randevu tereyağından kıl çeker gibi yürümezse, kız sizin kendinize olan güveninizden şüphe duyacaktır. Dolaylı olarak da, sizin doğru kişi olup olmadığınız konusunda da şüphe duymaya başlayacaktır. Başarınızı arttırmak için, bu küçük hareketler çok önemlidir. Çünkü bu kararları verdiğiniz için, kız size saygı duymaya başlayacak.

Unutmayın, saygı romantik bir ilişkide en önemli parçadır. Eğer size saygı duymuyorsa, sizi sevmiyordur. Hatta sizi arzulamıyordur. Saygı kazanmanın bir çok yolu var ama bu makalede ona girmeyeceğiz. Sadece şunu söyleyelim. Bu küçük şeylerde liderliğinizi göstererek onun saygısını kazanıyorsunuz. Çünkü çoğu erkek kızı öpmekle meşgul olduğu için, bu tarz şeylere dikkat etmiyorlar. Şeytan ayrıntıda gizlidir diyoruz ve makaleye devam ediyoruz.

Şunu hayal edelim.

Az önce bahsettiğimiz restoranda tekrar gittiğinizi hayal edin. İçeri giriyorsunuz ve uygun yeri aramaya başlıyorsunuz. Bu konuda yardımcı olabilecek bir garson yok. 1-2 dakika geçiyor ve sen hala oturacak yere karar veremediniz. En sonunda kız ikinizin adına boş bir yer seçiyor. Daha sonra garson gelip ne istediğinizi soruyor. Karar veremediğinizi söylüyorsunuz. Sonra garson tekrar geliyor, hala kararsızsınız ama karşındaki kız kararını çoktan vermiş. En sonunda yemeği söylüyorsunuz. Daha sonra hesap geliyor. Kimin ödemesi gerektiğinin kararını veremiyorsunuz.

Hep bir tereddüt…

Tereddüt erkeğin yapacağı en kötü hatadır ve çok iticidir. Asla tereddüt etmeyin. Kendinize güvenin. Sonradan kız telefonlarımı açmıyor. Önceden böyle yapmıyordu. Ne oldu? ” gibi sorular ile kafanızı yormayın.Sponsorlu Bağlantılar

"Bir Erkek Nasıl Çekici Olur" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, ,