BİMcell Yurtdışı Konuşma ve SMS Mesaj Ücretleri

Ucuzluğu ile ön palana çıkmayı başaran yurtdışı ile konuşabilmek için ilk önce Uluslararası Dolaşım servisi (Roaming) açmanız gerekmektedir. hattınız ile yurtdışına çıktığınızda gittiğiniz ülkedeki anlaşmalı operatörler üzerinden tüm servisleri kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 9653’e ACIK yazıp SMS gönderebilir veya 444 4 551 Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Yurtdışında Arama Nasıl Yapılır?

Yurtdışında arama yapmak için*121* tuşlandıktan sonra aranacak ülke kodu ve telefon numarası girilir, ardından önce # sonra arama tuşuna basılır:

*121* + Ülke kodu + Telefon Numarası + # + Arama Tuşu
*121* + 90 + 551 + 1234567 + #

Çağrıların dakikası 50 Kr olarak ücretlendirilir.

Yurtdışında Kullanım Ücretleri:

BÖLGE Arama Yapma
TL/dk
SMS
TL/Adet
Çağrı Alma
TL/dk
GPRS
TL/Mb.
AVRUPA, AMERİKA, RUSYA

0,5

1

0,5

11

DİĞER

0,5

1

0,5

25

UYDU OPERATÖRLERİ

0,5

1

0,5

25

Yurtdışında alınan SMS’ler ücretlendirilmez.

Tüm müşterilerimiz yurt dışında iken Müşteri Hizmetleri’nden alacakları çağrılar, ücretsiz olacaktır. Müşterilerimiz için yurt dışında iken tüm ülkelerden Müşteri Hizmetleri’ni aramak, çağrı başına 40 Kr olarak ücretlendirilecektir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Yukarıda bilgisi verilen ücretler bulunulan ülkedeki düzenlemelere ve/veya GSMA standartlarına göre uygulanan ücretlendirme kurguları için de geçerli olup; bazı ülkelerde, uygulanan çağrı kurulma ücretleri de ücretlendirmenize yansıtılacaktır.

Ücretlendirme Periyodu

Çağrı yapma ve çağrı alma ücretlendirme periyodu 60 saniyedir, GPRS ise 10KB üzerinden ücretlendirilmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"BİMcell Yurtdışı Konuşma ve SMS Mesaj Ücretleri" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,