BİMcell SMS Mesajlaşma ve İnternet Paketi Tarife Fiyatları

yeni GSM hizmeti ile ucuzluğu ön plana çıkarmaya devam ediyor. BİM marketler zinciri hayli iddialı fiyat ve hizmet politikası ile bu sektörde büyük rekabet yaratacak gibi görünüyor. gerek konuşma ücretleri olsun gerekse SMS yeni mesajlaşma ücretleri olsun gerekse internet ücretleri ile olsun bir hayli iddialı duruyor. konuşma fiyatı her yöne 6 saniyesi 1 kuruş iken Ayda 4 liraya he yöne 100 SMS paketi oldukça iddialı bir rakam, internet paketi fiyatları olarak da rakiplerinde daha iddialı fiyatlarla piyasaya girdi.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


BİM Sesli Konuşma Tarifleri Sesli Konuşma Tarifesi Fiyatları

BİMcell sesli konuşma tarifeleri asında tek bir fiyat uygulaması ile hizmet verecek. BİMcell sesli konuşma tarifesi her yöne 6 saniyesi 1 kuruştan konuşturacak. BİMcell aylık 4 TL ödeme ile 100 SMS mesaj hizmeti sunacak. BİMcell internet paketi fiyatları da tek fiyat politikası üdecek. Buna göre BİMcell internet paketi fiyatı 100mb interneti aylık 8 TL’den müşterilere sunulacak.

BİMcell tarifelerini ve detayları şöyle;

BİMcell sesli konuşma SMS mesaj internet paketleri tarifeler herkese açık olacak. BİMcell her yöne 6 saniyesi 1 kuruş fiyat tarifesi ile alınacak her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerli olacak. BİMcell her yöne 6 saniyesi 1 kuruş dakikaları ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanılabilecek.

Yurt içi her yöne 6 saniye 1 kuruş BİMcell tarifesinde özel hatlar olarak bilinen; yarışma servisleri, sohbet hatları, BİMcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına yapılan aramalar, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramaları için geçerli olmayacak. Bu aramalar için fiyatlandırma ayrıca yapılacak. BİMcell müşterileri bütün SMS ve cepten internet paketlerinden faydalanabilecek.

BİMcell SMS Mesakj Paketi Aylık 4 TL’ye Her Yöne 100 SMS Tarifesi

BİMcell SMS mesajlaşma paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

BİMcell müşterileri 100 yazıp 4551’e göndererek, 4 TL’ye her yöne 100 SMS mesaj paket kayıtlarını tamamlayabilirler. Kayıt tamamlandıktan sonra bir onay mesajı müşterilere gönderilecek. Onay mesajının ardından mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
BİMcell 4 TL’ye 100 SMS paketi otomatik olarak yenilenilir mi?

BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj paketiniz hattınızda yeterli bakiye varsa 1 ay sonunda otomatik olarak yenilenir. Eğer yeterli bakiye yüklenmemiş ise 5 gün içerisinde de yüklenmez ise SMS paketi otomatik olarak iptal edilir. 5 günün ardından paket iptal olduktan sonra yeniden kayıt yaptırmanız gerekecektir. Eğer BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj paketiniz 1 ay dolmadan biterse yani SMS paketim 1 aylık süre dolmadan önce biterse, 100 mesajı 1 aydan önce atarsam tekrar paket alabilir miyim?

BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj hakkınız 1 aylık paket süresi dolmadan 100 SMS bitirirseniz bakiyenin yeterli olması durumunda, tekrar 100 yazıp 4551’e göndererek yeni paket alabilirsiniz.

BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj paketi kota bilgimi nasıl öğrenirim? BİMcell kaç mesaj attığımı nasıl öğrenirim? BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj paketinde kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak KALAN yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacak.

BİMcell 4 TL’ye 100 SMS mesaj paketi nasıl iptal edilir? BİMcell mesaj paketini iptal etmek için IPTAL yazıp 4551’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. BİMcell 4 TL’ye 100 SMS paketi iptal edildiğinde pakette kalan SMS’ler 1 aylık paket süresi bitene kadar kullanılabilir.

BİMcell İnternet Paketi Fiyatları BİMcell İnternet Paketleri Fiyatı

BİMcell internet paketi ile cep telefonunuzdan internete de cazip fiyatlar ile bağlanabilirsiniz. BİMcell hatlı telefonunuzdan internete bağlanmak için BİMcell Müşteri Hizmetleri numarası 444 4 551 destek hattından bilgi alabilirsiniz. İnternet ayarlarınızı yaptıktan sonra BİMcell internet paketi ile internet kullanabilirsiniz.

BİMcell internet paketleri sabit ücretli, indirimli, internete erişim imkanı sunmaktadır.

Günlük hatlar için geçerli olan haftalık internet paketi dışındaki BİMcell haftalık internet paketleri geçerli olan süre için kullanılabilen, tek seferlik paketlerdir. BİMcell internet paketi otomatik olarak yenilenmez. Sadece aylık BİMcell internet paketleri iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenmektedir.

BİMcell internet paketi kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?

BİMcell internet paketleri günlük, haftalık ve aylık olarak sunuluyor. Günlük ve haftalık internet paketlerinde kullanılmayan MB miktarı kullanım süresi dolduktan sonra internet paketi otomatik olarak yenilenmediği için bir sonraki döneme aktarılamaz. BİMcell aylık internet paketlerinde ise ay içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devreder. Ancak sadece bir sonraki ay kullanılabilir. 2. aya devretmez.

BİMcell internet paketi fiyatları sadece yurt içinde bağlandığınızda geçerlidir. BİMsel internet paketleri3G/GPRS/EDGE kullanımı BİMcell 3G/GPRS/EDGE şebekesinde belirtilen fiyat ile fiyatlandırılıyor. Uluslararası dolaşımda 3G/GPRS/EDGE kullanımı ücretleri farklıdır.

BİMcell internet paketi kaç MB kaldı kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

BİMcell internet paketi kota bilgilerini KALAN yazıp 5555′e kısa mesaj göndererek internet paketlerinde kalan MB miktarını öğrenebilirsiniz.

BİMcell internet paketi nasıl iptal edilir?

BİMcell internet paketi aylık kullanımları iptal ettirmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenir. BİMcell internet paketi aylık internet paketlerini iptal etmek için IPTAL (PAKET ISMI) yazıp 5555′e ücretsiz olarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"BİMcell SMS Mesajlaşma ve İnternet Paketi Tarife Fiyatları" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , ,