BİMcell SMS Mesaj Paketi Kaydı Nasıl Yapılır

Geçtiğimiz günlerde GSM hizmeti vermeye başlayan BİM, ismini duyurmuştu. hattı ucuzluğu ile ön plana çıkmayı başarıyor. mesaj ücretleri oldukça cazip diyebiliriz. SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim, SMS paketim otomatik olarak yenilenilir mi? SMS paketim 1 aylık süre dolmadan önce biterse, tekrar paket alabilir miyim? SMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim? SMS paketimi nasıl iptal edebilirim? SMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi? Gibi sorulara cevap arayacağız.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


SMS paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

Her yöne 100 SMS paketi için 100, Her yöne 500 SMS paketi için 500 yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

SMS paketim otomatik olarak yenilenilir mi?

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (1 ay) paket otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 5 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz.

SMS paketim 1 aylık süre dolmadan önce biterse, tekrar paket alabilir miyim?

1 aylık paket süresi dolmadan mesajlarınız biterse, bakiyenin yeterli olması durumunda, tekrar 100 veya 500 yazıp 4551’e göndererek yeni paket alınabilir.

SMS paketi kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

Pakette kalan SMS’leri öğrenmek için ücretsiz olarak Her yöne 100 SMS paketi için KALAN, Her yöne 500 paketi için KALAN500 yazıp 4551’e gönderebilirsiniz.

SMS paketimi nasıl iptal edebilirim?

Her yöne 100 SMS paketi için IPTAL, Her yöne 500 paketi için IPTAL500 yazıp 4551’e göndermeniz yeterlidir.

SMS paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Paket iptal edildiğinde pakette kalan SMS’ler 1 aylık paket süresi doluncaya kadar kullanılabilir.Sponsorlu Bağlantılar

"BİMcell SMS Mesaj Paketi Kaydı Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , ,