9:44 am - Cumartesi Şubat 28, 2015

BİMcell Bakiye Nasıl Sorgulanır, BİMcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir

BİMcell Bakiye Nasıl Sorgulanır, BİMcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir

BİM alışveriş marketlerinden satın aldığınız hatlarınız ile ilgili bakiye sorgulama ve kalan dakikalarını öğrenmek oldukça kolay. hizmet numaraları ve servislerini kullanarak bakiyenizi ve kalan dakikalarınızı öğrenebilirsiniz. servis numaraları ve kısa yol kodlarından en sık kullanacağınız hizmet ise bakiye öğrenme işlemleri olacaktır. Faturasız hatlarda veya kullandığınız paketlere göre kalan kota bilgileriniz, kalan mesaj bilgileriniz, kalan dakikalarınızı bir numarayı tuşlayarak öğrenebilirsiniz. bakiye sorgulama işlemleri diğer operatörlerde olduğu gibi oldukça basittir.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


*123# ile;

Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, *123#’yi tuşlayarak arama yapmanız yeterli. Arama sonucu, telefonunuzun ekranında bakiyenizi görürsünüz.

9333’ü arayarak;

Faturasız hattınızdaki TL miktarınızı öğrenmek için, 9333’ü aramanız yeterli. Arama sonucu, bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından size anons edilir.


"BİMcell Bakiye Nasıl Sorgulanır, BİMcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş
Etiketler: , , , ,

Popüler Aramalar; bimcell dakika sorgulama, bimcel, bimcell paket sorgulama, bimcell kalan dakika, bimcell kalan dakika sorgulama, bimcell kalan dakika öğrenme, bimcell kontör sorgulama, bimcel dakika sorgulama, bimcell kaç dk kaldı, bimcell dakika öğrenme, bimcell kaç dakika kaldı, bimcel kalan dakika öğrenme, bimcel kalan dakika, bimcell internet paketi sorgulama, bimcel bakiye sorgulama

"BİMcell Bakiye Nasıl Sorgulanır, BİMcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir" Haberinde 2 Yanıt bulunuyor

  1. hasan erik diyor ki:

    telefonum yurt dışına kapalı nasıl yurt dışına açtırabilirim…..

  2. İsak TOK diyor ki:

    Bimsel 500 dk de kalan dakikalarımı ve ne zaman bittiğini nasıl öğrenebilirim.

Yorum Yazın

Sitede Ara