Bilinmeyen Servis 118 Bilmecesi

Son günlerde TV’larda bolca reklamı çıkan “118’in yeni numarası neydi Birsen?” slagonu ile başlayan reklamda “Seksen, yüz on sekiz seksen” şeklinde devam etmekte ancak reklamları izleyen bir çok kişi Telekom’un olan numarasını değiştiğini zannedip arayanlar faturalarında sürprizle karşılaştılar.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


’un tek başına verdiği hizmeti, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından rekabete açıldı ve Rehberlik Hizmeti İşletmecileri 27.08.2007 tarihinden bu yana yaklaşık 8 tane firmaya yetki verdi. Kısacası bu 8 firma, 118 Bilinmeyen Servis hizmeti vermeye başladı. Gerekli altyapı ve veriler toplanıp bu şirketlere aktarılıyor, onlar da kendilerini arayan müşterilere ücreti karşılığında bu hizmeti veriyorlar.

son zamanlarda sıkça çıkan reklamı izleyen herhangi bir insan bu konuda hiçbir bilgiye sahip değilse, “Bilinmeyen Servis” numarasının sadece olduğunu ve sadece bu numaradan aranıp öğrenebileceğini zannediyor. Halbuki bu hizmet Türk Telekom’a ait değil. www.MedyaCafe.Net olarak insanlarımızı bilinçlendirmek istedik sizlerde bu konuda duyarlı davranıp çevrenizdekileri uyarınız.Sponsorlu Bağlantılar

"Bilinmeyen Servis 118 Bilmecesi" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , ,