Bilgisayarda Eski Atari Oyunlarını Oynama

Bilgisayardan hiçbir işlem yapmadan internet üzerinden online olarak Nintendo NES ve SNES oyunlarını oynayabilirsiniz. Nintendo, 1889 yılında Japonya’da kurulan, dünyanın en büyük oyun konsolu ve oyun geliştiricisi firmalarından biridir ve bir çok kişinin çocukluğuna damgasını vurmuş oyunlara sahiptir. Ana merkezi Kyoto’da olan firmanın Avrupa ve dünya konsol satış listelerinde Nintendo DS çıktığından beri ilk sıradadır. Super Nintendo Entertainment System, Türkçe karşılığı ile Super Nintendo Eğlence Sistemidir. Nintendo tarafından piyasaya sürülen 16 bit teknolojisine sahip bir oyun konsoludur.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

Browser’dan Nintendo NES ve SNES Oyunları Oynama

Bilgisayarınız ile internet tarayıcınızı kullanarak klasik Nintendo NES ve SNES konsol oyunlarını oynayabilirsiniz. Klasikleşen Nintendo NES ve SNES konsol oyunlarını bilgisayarınız üzerinden online olarak oynayabilirsiniz. Özellikle eski atarei oyunlarını içerisinde bulunan Super Mario gibi meşhur oyunları oynayabilirsiniz.

Bu oyunları bilgisayarınıza indirmeden oynayabilirsiniz. Bir çok sitede bulunan bu oyunlar ROM dosyaları ve emülatorlar aracılığı ile çalıştırılmaktadır. Ancak bir çok kişi emülator ile oyunu çalıştırmadıkları için büyük zorluk yaşmaktadır. İhtiyacınız olan tek şey internet browserınızı açmak ve Adobe Flash’ı bilgisayarınıza yüklemenizdir. Eğer bilgisayarınızda Adobe Flash yüklü ise hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Çevrimiçi emülatörler, çoklu oyuncu moduna sahip NES oyunlarını internetten arkadaşlarınızla oynamanıza bile izin veriyor.

SNESbox Web uygulaması: http://snesbox.com

NESbox Web uygulaması: http://nesbox.comSponsorlu Bağlantılar

"Bilgisayarda Eski Atari Oyunlarını Oynama" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , ,