AXESS.IM ile Web Sayfası Hazırlamak

İnternet üzerinde kendiniz için bir web sayfası hazırlamak için büyük paralar harcamanıza veya bir takım programlama kodları bilmenize gerek kalmayacak .im bu sitenin farkı tüm etiketlerini kullanıp gerçek bir sayfası oluşturabilirsiniz, , , ve diğer tüm diller kullanılabiliyor. Ancak bir kaç tık yapıp yazınızı yayınlamaya direkt olarak başlayabilirsiniz.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


.IM NEDİR?

Axess.im, kendinizi tanıtabileceğiniz , e-mail atacağınız bir ürün için bir web sayfasını sadece saniyeler içinde hazırlayıp tek tuşla internette yayınlama imkanı veren, pratik bir web 2.0 hizmeti. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsiz.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?

İlk olarak http://www.axess.im adresine giriyoruz. Karşınıza çıkan ekranda resimden de görebilirsiniz. ‘Create my page’ butonuna basıyorsunuz.

Karşınıza çıkan ekranda ise e-mail gönderir gibi bir ekran çıkacak ve tek yapmanız gereken kendinizce sayfayı düzenlemek olacaktır.

View page seçeneğinden yaptıklarınızın nasıl görüneceğini kontrol edebilirsiniz.

kod kullanabiliyorsanız ‘ mode’ sekmesinden daha profesyonel sayfalar oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız sayfayı “Save Change” sekmesini tıklayarak kaydetmeyi unutmayın. Sayfanızı silmek için de ‘delete page’ seçeneğini tıklamanız yeterli.

Eğer adresinizdeki uzantınızı kendiniz belirlemek istiyorsanız Ana sayfadaki ‘choose a custom name’ linkini tıklayabilir, kendi belirlediğiniz uzantıya sahip sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Üyelik uygulaması olmadığı için daha önceden oluşturulan sayfaları edit etme ya da silmek biraz zor. Browser penceresini kapattıysanız tekrar o edit sayfayasına dönebilmeniz için lilnli metin düzenleme alanının hemen altındaki linke tıklayarak kendinize mail atmayı unutmayın.Sponsorlu Bağlantılar

"AXESS.IM ile Web Sayfası Hazırlamak" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,