AVG Antivirüs Free Edition 9.0 Ücretsiz Antivirüs

İnternetin hızla yayılmasıyla programları da bilgisayarların vazgeçilmez programları arasında, internette artan zararlı yazılımlardan korunmak için bilgisayarınızın güvenlik yazılımına ihtiyacı var. Antivirüs ile bu korumayı sağlayabilirsiniz. Windows 7, Windows Vista ve Windows XP ile uyumlu çalışmaktadır.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınızı birkez tarattığınız taktirde diğer taratmalarda bilgisayarınız hızlanacaktır. Bu hız artışının arkasında yatan mantık ise şu: Bir kez taranan bir dosya değiştirilmediği sürece tekrar taranmıyor. Böylece aynı dosyaların gereksiz yere taranıp sistem tarama süresini uzatmasının önüne geçiliyor. Buna paralel olarak yeni sürümde ön yükleme süresi ve bellek tüketimi de düşüyor. Ayrıca üretici daha basit bir kullanım vaat ediyor.

Edition Web Kalkanı özelliği bulundurur İndirme işlemlerinizi tarar ve anlık mesajlaşma sohbetleri üzerinden virüs bulaşmasını engeller. Anti-Rootkit ile Zararlı içerikler barındıran gizli tehlikelere karşı korunursunuz.

Ücretsiz yazılım PC’nizi sadece virüs ve casus yazılımlara karşı korumakla kalmıyor, aynı zamanda Linkscanner ile web sitelerini gerçek zamanlı olarak denetliyor ve Google, Yahoo, MSN arama sonuçlarını değerlendiriyor. Değerlendirme sonucu linklerin arkasına yerleştirilen yeşil veya kırmızı bir simge ile gösteriliyor.

AVG Antivirüs Free Edition Buraya tıklayarak İndirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

"AVG Antivirüs Free Edition 9.0 Ücretsiz Antivirüs" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,