Avea Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Kampanyası

Nokia’nın iki yeni cep telefonu ve Nokia Asha 303 için kampanya düzenledi. Avea’ya gelenler için tarifelerine ek ayda sadece 5 TL, Nokia Asha 303 için ise tarifelerine ek ayda sadece 1 TL ödeyerek bu yeni cep telefonlarından birine sahip olabilecekler. Akıllı Telefonu 3,5G bağlantı ve 1Ghz hızında işlemci, Symbian Anna İşletim Sistemi, 2 adet renkli kapak, 3,2 inç boyutunda kişiselleştirilebilir dokunmatik Ekran, 5MP çözünürlüklü Kamera, Wi-Fi, Bluetooth, FM Radyo özelliklerine sahip. Nokia Asha 303 akıllı cep telefonu ise 3,5G bağlantı ve 1Ghz hızında işlemci, dokunmatik ekran ve QWERTY Klavye, 2,6 inç boyutunda kişiselleştirilebilir dokunmatik ekran, 3,2MP çözünürlüğünde Kamera, Wi-Fi, Bluetooth, FM Radyo özelliklerine sahip.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar

’nın Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB cepten internet paketine sahip “Yok Yok Tarifesi”ne gelen yeni ’lılar, akıllı telefona ayda sadece ek 5 lira, Nokia Asha 303’e ise ayda sadece ek 1 lira ile sahip oluyorsunuz.

Ayda ek 1 liraya sunulacak Nokia Asha 303; 3.5G bağlantı ve 1Ghz işlemci, dokunmatik ekran ve Qwerty klavye bir arada, 2.6 inç kişiselleştirilebilir dokunmatik ekran, 3.2 MP kamera ve Wifi & Bluetooth özelliklerine sahip. Eğlence ve uygulamalar Nokia Asha 303’ün en önemli özellikleri arasında. Popüler mobil oyun Angry Birds Lite ve Facebook, Chat, Whatsapp gibi pek çok evrensel uygulama desteğinin yanında Series 40 için geliştirilmiş olan Nokia Haritalar Nokia Asha 303’te mevcut.

Ayda ek 5 liraya, sunulacak Nokia 500 Akıllı telefon ise ise; 3.5G bağlantı ve 1Ghz işlemci, Symbian Anna işletim sistemi, 2 adet renkli kapak hediyesi, 3.2 inç kişiselleştirilebilir dokunmatik ekran, 5 MP Kamera, Wifi & Bluetooth ve Nokia Mağaza gibi onlarca özellik ile dikkat çekiyor. Kendi fiyat aralığındaki en hızlı telefonlardan biri olan Nokia 500, Shazam Encore, Youtube, Nokia messaging, F-secure, Microsoft Office Communicatior, National Geographic, CNN gibi uygulamalar yüklenmiş olarak piyasaya sürülüyor.Sponsorlu Bağlantılar

"Avea Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Kampanyası" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler:, , , , , , , ,