Avea Mobil Ödeme Nasıl Yapılır

ile artık ödemelerinizi cep telefonlarından yapabileceksiniz. logosunu gördüğünüz her yerden kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Bu hızlı ve pratik yol için Mobil Ödeme ile anlaşmalı üye işyerlerinde yapabileceksiniz. Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde ürün bedeli faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise faturası aracılığıyla tahsil edilecektir. Bu uygulama ile atık cebinizde para olmasa dahi cep telefonunuzu kullanarak ödeme yapabileceksiniz. Özellikle nakit paraya sıkıştığınızda veya kredi kartınız yanınızda olmadığında oldukça işinize yarayacak gibi duruyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


ile satın alacağınız ürüne özel iletişim vergisi (ÖİV) dahil edilmez. Mobil Ödemeye başlamak için kayıt veya abonelik yaptırmanıza gerek yok yalnızca bir mesaj atarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. kullanırken servis numarasına gönderdiğiniz her kısa mesaj (SMS) 0,5 TL olarak ücretlendirilir. Ürün bedeli faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise Avea faturası aracılığıyla tahsil edilmektedir.

Anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme seçenekleri arasından Avea ’yi seçmeniz durumunda üye işyeri web sitesinde ilgili alana cep telefonu numaranızı girmeniz ya da belirtilen kısa numaraya SMS göndermeniz istenecektir. Avea ile ödeme işlemini başlatmanızın ardından cep telefonunuza bir onay SMS’i gönderilecektir. Bu SMS’i ONAY ya da EVET yazıp yanıtlayarak işleme onay vermenizin ardından ödemeniz gerçekleştirilecektir. Avea ile yapılan alışverişlerde ürün bedeli faturasız hatlarda TL bakiyesi, faturalı hatlarda ise Avea faturası aracılığıyla tahsil edilmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

"Avea Mobil Ödeme Nasıl Yapılır" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , ,