Avatar Film Tanıtımı Ve Fragmanı

Tüm dünya da merakla beklenen, eleştirmenlere göre sinemada yeni bir çağ başlatacak olan filmini ve fragmanını bulabilirsiniz. Animasyon olmayan, ama hem 2 hem 3 boyutlu olarak hazırlanan tek film olma özelliğine de sahip olan film ilk olma özelliğini de barındırıyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Terminator’ün yazarı, Titanic’in yönetmeni James Cameron imzalı filmi şimdiye kadarki en yüksek bütçeli sinema filmi olarakta adından söz ettiriyor (240 milyon dolar).

Filmde üç boyutlu görüntü tekniği kullanılması filmin çığır açacak en dikkat çekici özelliği. çünkü Avatar, animasyon olmayan, ama hem 2 hem 3 boyutlu olarak hazırlanan tek film olacak.

Filmin hikâyesi 22. yüzyılda, Pandora adlı bir uyduda geçer. Bir gaz devinin yörüngesinde dönen Pandora, on ayak uzunluğunda, mavi insansı görünümlü, kabile kültürünü benimsemiş, saldırıya uğramadıkları sürece barışçıl olan Na’vi halkına ev sahipliği yapmaktadır. İnsanlar, Pandora’nın havasını solunamadıkları için, akıl bağlantısı aracılığıyla kontrol edilebilen insan ve Na’vi karışımı Avatarlar üretirler. Felç olan Deniz Piyadeleri mensubu Jake Sully (Sam Worthington), bir Avatar olarak Pandora’da yaşamaya gönüllü olur. Bir Na’vi prensesine aşık olan Sully, kendisini Pandora’yı gün geçtikçe tüketen insan ordusu ile Na’vi halkının arasındaki çatışmanın ortasında bulur.

Sponsorlu Bağlantılar

"Avatar Film Tanıtımı Ve Fragmanı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , ,