Avast Home Edition 4.8 Ücretsiz Antivirüs Programı

Ücretsiz bir Anti-Virüs programı olan tamamen bedavadır ev kullanıcıları için üretilmiş antivirüs programıdır. Basit ara yüzü Türkçe dil desteğiyle Avast Home kullanırken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. 32Bit ve destekleyen Avast Home kolay kurulumu ile de size hiçbir sıkıntı çıkartmayacaktır.

Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


, Türkçe arayüzü, kolay kullanımı, bilgisayarınızın güvenliğini tamamıyla sağlayan modülleri, internet koruması, e-posta denetimi Anti Spy birçok özelliğinin yanında ücretsiz olmasıyla her bilgisayarda olması gereken bir antivirüs programıdır. P2P ve anlık mesajlaşma uygulamaları için özel güvenlik modülü içeriyor. Saldırı tespit sistemi (Intrusion Detection System) ile network güvenliğinizi sağlıyor. İnternette güvenle dolaşmanızı sağlayan Avast Edition üst sürümleride bulunmakta avast Professional Edition ve linux için avast 4 Linux Edition
Bedava kayıt Ettirin

antivirüs tamamen ücretsizdir ancak programı yüklediğinizde 60 günlük deneme sürümüdür buraya tıklayarak sadece birkaç dakika içersinde kaydınızı yaptırın yazdığınız E-Posta adresinize lisans kodunuz gönderilecektir.

Windows Kullanıcıları için ; Avast Home Edition İndirmek için Buraya Tıklayınız

Linux İşletim sistemi için; avast Linux Home Edition İndirmek için Buraya TıklayınızSponsorlu Bağlantılar

"Avast Home Edition 4.8 Ücretsiz Antivirüs Programı" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,