Avast 5 Ücretsiz İndir

anti virüs programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Program sisteminizi zararlı yazılımlardan korur ve sistem performansınızı artırır. Bilgisayarınıza bulaşması olası virüs, Spy-Bot, ve daha bir çok zararlı yazılımlardan korur. Bilgilerinizin güvenliği bilgisayarınızın çalışma hızının düşmemesi ve bu casus yazılımlardan kaynaklanan sistem hatalarından kurtulmanıza yarayacak  oldukça başarılı bir anti virüs programı ve b hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunuyor.
Devamını Oku →

Sponsorlu Bağlantılar


Avast! ICSA Labs ve West Coast Labs Checkmark tarafından onaylanmış bir antivirüs yazılımdır..

avast! 5 antivirüs Home Edition, ücretsiz bir antivürs yazılımı ve masaüstü güvenlik ve veri koruma sağlamaktadır. avast! casus yazılımları rootkit ve trojan da dahil olmak üzere her türlü zararlı yazılımlardan bilgiyarınız korur.

• Resident kalkan ve kendini koruma
• Otomatik güncelleştirme
• Web ve P2P koruması
• Anti-spyware & anti-rootkit araçları
• 30 dilin üzerinde sürümleri
Video izedikten sonra Avast! 5 Free Antivirus indirip kurulum işlemini yapın

Teknik özellikler

avast! Free Antivirus 5.0

avast! Free Antivirus 5.0 eski avast! Home Edition’ın yerine geçmektedir. Ücretli olan ürünlerle aynı tarama kapasitesine sahiptir ve kesinlikle ücretli üründen daha düşük değildir. İnterneti, eposta alıp gönderme, chat, ya da gezinme gibi faliyetler için kullanan bütün kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. 2004’ten beri, avast! Free Antivirus dünyanın en ünlü uygulamalarından biri haline geldi. 100 milyonun üzerinde kullanıcı kitlesi sürekli ve kararlı bir şekilde yazılıma destek çıktı.

avast! Internet Security 5.0

avast! Internet Security, on-line alışveriş ve bankacılık için kapsamlı güvenlik sağlar. Virüslü web sitelerden gelecek olan zararlı yazılımlara ve de kimlik hırsızlarına karşı koruma sağlar. Ücretli avast! ürünü, antivirüs, anti-spyware, anti-rootkit, scriptblocker ve diğer gerçek zamanlı koruma modüllerine ek olarak, akıllı güvenlik duvarını ve kapsamlı anti-spam modülünü sunmaktadır.

avast! Pro Antivirus 5.0

avast! Pro Antivirus, eski avast! Professional Edition’ın yerini almaktadır. Öncelikli olarak küçük iş yerleri ve bilgisayar güvenlik yazılımlarını, güvenlik duvarı ve anti-spam filitresinin yanında kişiselleştirmek isteyen bilgisayar uzmanları için dizayn edildi. avast! Pro Antivirus, sandbox virtualizasyonunu ve uzaktan ya da yerel olarak yürütülen komutlara karşı koruma içerir.

inDir  Avast! Free Antivirus 5.0.418

inDir  avast! 5.0. Internet Security FinalSponsorlu Bağlantılar

"Avast 5 Ücretsiz İndir" Başlıklı Yazımızı Paylaşın:

+ Facebook'ta Paylaş + Tweet'le Google+ Paylaş WhatsApp'ta Paylaş

Etiketler: , , , , , , , , , ,